Sezer Sezgin’den açıklama geldi!

Bursaspor Basketbol A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Sezgin Bursa.com'a kısa bir açıklamada bulundu.

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu görev dağılımının yapılmasının ardından gözler Bursaspor Basketbol A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Sezgin‘e çevrildi.

Basketbol A,Ş, Yönetim Kurulu için Bursa‘da çok önemli ve sevilen bir isimle çalışmak istediğini ifade eden Sezer SezginBasketbol A,Ş, Yönetim Kurulunda olmasını istediğim Bursaspor sevdalısı bir arkadaşımın cevabını bekliyorum. İnanıyorum ki ekip olarak birlikte çok güzel işlere imza atacağız. Futbol takımımızın ardından Basketbol yönetim kurulumuzu da kamuoyu ile paylaşacağız.” dedi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Güzel adamsın Başarılarının devamını dilerim,ayrıca Orhangazide ki Sezgin ızgara da lezzet olarak mekan olarak ta yusuf a 10 basar.

  20
  2
  1. @Kaya yorumuna yanıt olarak

   Köftesi çok iyi. Piyaz eh işte. Kuzu Şiş yidim bi çubuk, çok sert idi. Sezgin Izgara’ya giderseniz köfteye dalın. Kralını bozar.

 2. Futbol takımıyla beraber baskete de ilgiyi desteği arttırmalıyız bu sene. Her iki takımımız için de çok zorlu bir sezon olacak.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu