Sezer Sezgin ve yönetimden DOSAB ziyareti

Bursaspor Basketbol Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Sezgin ve yöneticiler yeni sezon öncesi DOSAB Başkanı Levent Eski ve sanayicileri ziyaret etti.

Bursaspor Basketbol Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Sezgin, Yönetim Kurulu Üyeleri Yalçın Cambaz ve Onur Çelikyay ile birlikte Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi (DOSAB) Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti

DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Levent Eski ve yöneticiler Engin Ocak, Orhan Tezyaparlar ve Osman Sönmez, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirip, 30 Eylül’de başlayacak Türkiye Basketbol Süper Ligi yeni sezonunda Bursaspor İnfo Yatırım olarak mücadele edecek yeşil-beyazlı takıma başarı dilediler.

DOSAB Başkanı Levent Eski, Bursaspor ve Tofaş’ın basketbolda lokomotif iki kulüp olduklarını hatırlatarak, “Gönlümüz istiyor ki Bursa daha ileri düzeyde bir basketbol şehri olsun. Bursaspor, özellikle geçtiğimiz iki yılda hem Avrupa’daki hem de Türkiye Ligindeki başarıları ile bu anlamda büyük bir ivme kattı. Alt yapıya önem vermesi de basketbol adına sevindirici oldu” dedi.

Ziyarette DOSAB Başkanı Levent Eski’ye forma hediye eden Bursaspor Basketbol Başkanı Sezer Sezgin, yeni sezon öncesi kurdukları kadro ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başkan sen bu camianın geleceğisin. Recep Günay, pislikleri temizleyip inşallah senin gibi gerçek Bursaspor’luya bu takımı teslim edecektir. Rahmetli Yazıcı’nın yanında stajı tamamladın. Basketbolda Levent Kızıl’la çalıştın, Ali dedenin yanında da kötü başkanın şampiyon bir camiayı ne hallere düşürdüğünü gördün. Basketbol’a başkan bulunur sen kendini futbola hazırla. Tutku Açık ile olmadığını gördün, Alimpiyevic ile unutulmaz başarıları tattın. Aynısını futbolda yapacağından şüphem yok. Bu sene basketbolda bütçe çok düşük senin bir kabahatin yok. Ama Moğolistan, Belçika gibi kıytırık liglerden Chris Jones, Allerik Freeman, Derek Nedham, Dzunski gibi adamları nasıl bulduysanız yine aynı şekil bir tarama iyi olurdu. Ne yazık ki eski oyuncumuz Brown ve David Mutaf hariç iyi yabancılar alamamışız. Hocada da bir Alimpiyevic bir Şemsettin Baş ruhu göremedik. Basketbolu kazasız belasız emin ellere teslim edip seneye Bursaspor futbol takımı başında seni görmek istiyoruz.

  7
  5
  1. @YaVuzBu16💚 yorumuna yanıt olarak

   Bali ne be ya? Endonezya’ya bağlı tatil cenneti lan ada mı? (İnşallah Bali) 😂 Olmazsa Phuket. O da olmazsa Seyşeller İnşallah.

   2
   1
 2. Futbol yönetiminin yapması gereken
  Girişimleri basketvol yönetimi yapıyor
  Doğal olarak sponsorlar da
  Basketbol tarafına akacaktır
  Arkadaşın dedigi gibi bence de
  Sezer Sezgin basketbol dalında
  Kendisini çok geliştirdi yeni dönemde
  Futbol kulübüne başkan adayı olursa
  Tereddütsüz destek verilebilir

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu