Sezer Sezgin teşekkür etti

Sezer Sezgin takımın hazırlık sürecinde iyi bir performans sergilediğini ve yeni kurulan bir takım için bu periyodun iyi geçtiğini ifade etti.

Sezer BaşkanBursaspor İnfo Yatırım olarak sezona iyi başlamak ve öyle de bitirmek istiyoruz. Gerçekçi olursak bu ligin en düşük bütçeli takımlarından birisi olduğumuzu ve beklentilerimizin de çok yüksek olmadığını ifade etmeliyim. Her hafta üzerine koyarak ve taraftarımızın müthiş desteğiyle sahamızda kaybetmemeyi arzulayan bir takım olmayı hedefliyoruz. Umarım start ve final anlamında mutlu olacağımız bir sezon geçiriz.” dedi.

BİRLİK OLMALIYIZ

Bursa’nın bir spor kenti olduğunu vurgulayan Sezer SezginBursa’yı sadece futbol ve basketbol şehri olarak değil, bir spor kenti olarak tanımlıyorum. Tabii ki Bursaspor futbol takımı gibi şehrimizin bir markası var. Bunun yanında yıllardır Bursa Basketboluna hizmet etmiş Tofaş ve Final Spor var. Voleybol ve Hentbol Süper Liglerinde takımlarımız var.

Biz Bursaspor İnfo Yatırım olarak kısa zamanda güzel işlere ve başarılara imza attık. Buradan Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili sayın Gökhan Dinçer’e teşekkür etmek istiyorum. Kendisi basketbol federasyonunda görev almasına rağmen Bursa’nın sadece basketbol kulüpleri ile değil, tüm spor dallarındaki kulüplerine destek olmaya çalışıyor. Gerek aracı olarak, gerekse de sponsorluk anlamında ciddi sorumluluklar alarak bizim kulübümüze de çok ciddi destekleri oldu. Gökhan Başkana bu destek ve yardımları için çok teşekkür ediyorum. Bizim için zor zamanlarda verdiği destek ve yanımızda duruşuyla maddi ve manevi anlamda destek veren en önemli isimlerden birisi oldu.” ifadeleriyle konuşmasını bitirdi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Zdovc ile güzel sezon geçireceğimizi düşünüyorum. Başarılı bir süreçte gurur duyduğumuz Kadın voleybol takımımızı kapattığı gibi basketbolu da kapatmaya çalıştığı dönemde Ali Ay’a karşı buna müsaade etmediği için de Sezer beye minnettarız.

  15
 2. Levent Kızıl’ın attığı kazıktan sonra nasıl toparladın takımı helal olsun Başkan . Uludağ her ne kadar bursa sermayesi olsa da uludağ out İNFO yatırım İN

  6
  5
 3. Futbol branşının da artık
  Kurumlara teşekkür edecegi günler gelsin
  Özdilek
  Uludağ
  Seyhanlar
  Yeşim
  Sütaş
  Togg
  Durmazlar
  Tofaş
  Reno
  Daha ismini bilmedigim bir çok firma var
  Bu şehirde herkes 1 milyon tl verse
  Zaten her yil bu para firmala için çerez parasi sadece bu firmalari harekete geçirecek kaliteli bir yönetim şart

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu