Sezer Sezgin “İnşallah play-off hedefini tutturuz”

Sezona oldukça iyi bir giriş yapan Potanın Timsahları dün "Poster Çekimi" yaptı. Frutti Extra Bursaspor Basketbol takımı Başkanı Sezer Sezgin açıklamalarda bulunarak, sezon başında hedefledikleri ilk 10'un bir kaç basamak üstünde olduklarını belirttiler.

ING Basketbol Süper Ligi ekibi Frutti Extra Bursaspor TOFAŞ Salonu‘nda “Poster Çekimi” etkinliği gerçekleştirdi. Yeşil-beyazlı takımın gerçekleştirdiği organizasyonda Başkan Sezer Sezgin açıklamalarda bulundu. Başkan Sezgin, “Sezona yaptığımız başlangıçtan dolayı çok mutluyuz. Hedef olarak belirlediğimiz yerin birkaç kademe üstündeyiz diyebiliriz. Frutti Extra Bursaspor Basketbol takımı sezona başlarken, sancılı bir süreç yaşadı. Hem en üst ligde ilk sezonumuzun olması hem de isim sponsorumuz ile baştan anlaşamadığımız için sıkıntılar yaşadık. Basketbol Süper Ligi‘nin de belirsizliği adeta bizi biraz çıkmaza soktu” dedi.

LİGE RENK KATIYORUZ
Her şeye rağmen iyi bir noktaya geldiklerini belirten Frutti Extra Bursaspor Basketbol Takımı Başkanı Sezer Sezgin, “Ama tüm bu yaşananların eşliğinde geldiğimiz nokta çok başarılı. İsim sponsorluğu ve taraftar desteği ile lige neşe kattığımızı düşünüyorum. 9. hafta sonunda 7. sırada Bursaspor, ligde kalma hedefiyle yola çıkmıştık şu anda play-off hedefini konuşuyoruz. Hem şehir hem de taraftar için güzel bir durum. İnşallah böyle devam eder ve sezon sonunda play-off hedefimizi tuttururuz. Ayrıca biz de uzun yıllar süper ligde Bursa‘ya böyle bir takım izletiriz” şeklinde konuştu.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Basketbol hesapları ayrılmıştı sanırım inşallah ver Gazı vs ile büyük borç vs yapılmaz hedef birkaç sene ligde kalmak olması lazım “Playoff” vs gelirse süper ama Bursaspor İle sonuncu takımın arasında 4-5 puan var boş yere yüksek hedefler Bursaspor’un Futbolda edindiği 500-600 Milyon Lira türü borç getirmesin! eminim Bursaspor Derneği yine garantör ve kasa bomboş!

  2. Bi tane Baş Antirenör Şemsettin Baş vardı. O nooldu be ya? Baş’ını yediler herifin galiba. Hiç yok ortalıkta.

    1
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu