Sezer Sezgin “Hedefimiz Avrupa kupaları”

Frutti Extra Bursaspor Basketbol A.Ş. Başkanı Sezer Sezgin kulübün Resmi sosyal medya hesabı instagram'a konuk oldu.

Yaşanan zorlu günlerin en kısa sürede atlatılması dileğinde bulunan Sezer Sezgin “Genel menajerimiz Nedim Yücel, baş antrenörümüz Serkan Erdoğan ve ekibine teşekkür ediyorum. Süper ligdeki ilk yılımızda sıfırdan bir takım oluşturduk. Teknik ekibimiz yüzlerce oyuncu izlediler, bütçemize en uygun oyuncuları bulup takımımıza kazandırdılar.Ekipçe çok zor bir işi başardılar. Kulübün bütçesini doğru yönettik. Uludağ İçecek ile yaptığımız sponsorluk anlaşması da bizim için çok önemliydi.” dedi.

Ligin devamına ilişkin kararı Türkiye Basketbol Federasyonu karar verecek. Eğer lig kaldığı yerden devam ederse bizler de oyuncularımızı tekrar Bursa’ya davet edeceğiz. Önümüzdeki yıl daha iyi işler yapacağımızı düşünüyorum. Mantıklı, ayakları üzerinde duran bir takımız, hedeflerimize de adım adım gideceğimizi söyleyebilirim. Avrupa’da oynamak her zaman hedeflerimizin başında yer alıyor. Bursaspor isminin, armasının olduğu her yerde, her zaman en üst seviyede olmalı, bu şansı elde ettiğimizde Avrupa’da da başarılar elde etmek istiyoruz. Bursa’yı basketbolda önde gelen şehirlerden biri yapma hedefimiz de var, bazı şeyleri başardığımızı düşünüyorum. Taraftarımızın takımımızı desteklerken gösterdikleri çılgınlığı çok seviyorum. Salonda çok güzel bir atmosfer oluşuyor. Taraftarımız önümüzdeki yıllarda Avrupa’da adından söz ettiren bir Bursaspor basketbol takımını izleyecekleri günü hayal etsinler” ifadelerini kullandı.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bence de kulübün bulunduğu zor durumda, Basketbol A.Ş. kurarak, Bursaspor Basketbolu bu seviyeye getiren başta Sayın Sezgin olmak üzere herkese teşekkürler. Ancak, şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Serkan Hoca kendini maça fazla kaptırıyor, gerekli değişiklikleri yapamadığı çok maç oldu. Fazla inişli çıkışlı bir takımız. Eğer kendisini geliştirmezse, üzülerek söyleyeyim ki Serkan Hoca ile daha büyük başarılar zor.

    5
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu