Sezer Sezgin basketbol takımını istedi!

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısıdır.

Amatör branşların akıbeti de çok merak ediliyor… O bölümden sorumlu yönetici Sezer Sezgin’in bir önerisi olmuş toplantıda… Sezgin, basketbol şubesinin diğer branşlardan ayrılmasını, şube sorumlusunun da kendisinin olmasını önermiş…

Diğer branşların da başka bir yönetim kurulu üyesinin sorumluluğuna geçmesini istemiş… Başkan Ali Ay, bu öneriye sıcak bakmış ama bir karar alınmamış. Önümüzdeki toplantıya kalmış.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Çok mantıklı, geçmiş yıllarda ne kadar başarılı olduğu ortada. Tüm gücünü basketbol takımına vererek bu sezon daha güçlü ve birlik içerisinde bir ekip oluşturmak isteyecektir. Sezon sonunda bir üst lig kaçınılmaz olur. Biraz da lobi gerekli.

    53
    1
  2. Bütçesinin geçen yıldan da aşağıya olacağı yönünde bilguler konuşuluyor. İnşallah kapatmazlar. Ama iddiasız bir basketbol takımı da ne kadar ilgi görür bilemem. Kurulduğu ilk günden bugüne bu takım bir iddia ortaya koymuştu. Üvey evlat durumuna dusmezler umarım.

    12

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu