Sezer Sezgin “Avrupa hayalimizi gerçekleştirdik”

Frutti Extra Bursaspor'un önümüzdeki sezon Eurocup'ta oyunayacak olması Sezer Sezgin'in oldukça gururlandırdı.

Bursaspor taraftarına birgün Avrupa‘da oynayacakları sözünü verdiğini hatırlatan Frutti Extra Bursaspor Basketbol A.Ş. Başkanı Sezer Sezgin bugün bir şehrin ve bir camianın hayallerinden birisini gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Başkan Sezgin “Bu kulübün kuruluşundan bugüne kadar olan tüm gelişimine şahit olan birisi olarak çok mutluyum. Uzun zamandır hem taraftarımızın hem de bizlerin kurduğu hayal gerçekleşti ve 7Days Eurocup organizasyonunda ülkemizi, şehrimizi temsil edeceğiz. Bizlere desteklerini esirgemeyen Uludağ İçecek ailesine, tüm sponsorlarımıza ve taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Artık Avrupa‘da oynanacak maçların keyfini çıkartmak istiyoruz.” dedi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. bizim için çok güzel olacak İnşallah yıllar sonra futbol olmasa da Bursaspor isminin avrupa kupalarında olacak olması gurur verici . Emeği geçen herkese teşekkürler ediyorum

  2. teşekkürler doğru adam avrupa da da başarılarınızın devamını dileriz ayrıca tutti furittiye sponsorluklarından dolayı helal olsun darısı bura spor futbol takımının başına Ayrıca şunu belirtmek isterim yaşasın cehennem bursa sporu mun haklarını gasp edenler için

    4
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu