Bursaspor’dan Sezer Sezgin açıklaması

Bursaspor İnfo Yatırım basın mensuplarına bir bilgilendirme geçti.

Kulübün paylaşımı şöyle;

Değerli basın mensupları,

1 Eylül Cuma (yarın) günü saat 14.00’te Barış Spor Salonu‘nda Başkanımız Sezer Sezgin takımımızın genel durumu ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapacaktır. Saat 14.30’da tesislerimizde yemek yedikten sonra saat 15.00’te Yukatel Merkezefendi Basket ile oynayacağımız hazırlık maçını birlikte takip edeceğiz.

Bilgilerinize sunarız.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @YaVuzBu16💚 yorumuna yanıt olarak

   Ne alcem be yaa. Ondan sonra anama avradıma küfredin, bi de param gitsin, paramla rezil olem he? Amk, Berat Altındiş’lere falan para saççağıma, aynı parayı İznik göl kıyısındaki evimde fıstıklarla yirim, daha mantıklı. Bekar adamız be yaa.

 1. Bursaspor basketbolu ali ayın elinden kurtardı kurtarmasaydı yeşil bursa ve voleybol takımlarımız gibi kapanacaktı.İzlediği yol çok iyi kim giderse gitsin yerlerini doldurmasını çok iyi biliyor umarım taraftar böyle başarılı ve iyi bir kişiyi yemez bazen sosyal medyada denk geliyorum futbol takımının durumunun neden böyle olduğunu çok iyi anlıyorum hayatta başarılı olmayan kim varsa başarılı olan birilerine çamur atmaya çalışılıyor malesef bu gözler ve kulaklar Rahmetli İbrahim yazıcıya , Ertuğrul hocaya ,Batallaya yapılanları gördü ve duydu ne diyim bilemiyorum insanlarda ahlak kalmamış geleneklerimizden , örfümüzden ve adetlerimizden uzaklaşıyoruz.Biz bu hale nasıl geldik bilemiyorum bizler mi değişiyoruz yoksa dünya mı değişiyor hakaret diz boyu saygı ,sevgi maselesef yok

 2. 14.3*’de tesislerde yenecek bedava yemeği duyan bütün avantacı gasteciler yarınki toplantıya kesin gelir artık Görün bak.
  Katılım rekoru kırılmazsa diksinler.

 3. Öyle bir haber sunuyorsunuzki sanki ayrilik karari almislar. Zorunuza da gitse bu yonetimin inadina yanindayiz. Sizin borusunu caldiklariniz kulübü bu hale getirdi

  2
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu