Sezer Bravo’dan Jani Atanasov açıklaması!

Menajer Sezer Bravo, Bursaspor'un anlaşmaya vardığı Jani Atanasov hakkında açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden açıklama yapan Sezer BravoJani Atanasov çok iyi bir transfer. Türkiye’de birkaç kulüple direkt benim aracılık yaptığım, Avrupa’nın en önemli genç oyuncularından biri. AC Milan, Arsenal, Leverkusen gibi kulüplerin istediğine bizzat şahit oldum. Ancak Jani oynayarak o kulüplere gitmek istiyor.” dedi.

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. hedeflerimiz uyuşmuş. jani gelişmek, biz, oynarken faydalanıp, satarken kazanmak istiyoruz. her iki tarafında futbol şansı yanında olur İnşallah.

  108
  6
  1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

   U19 da İngiltere’ye attığı gol müthiş. Bu çocukta yıldız kumaşı var, yazın bir köşeye. Videoları izlerseniz serbest vuruş tekniği çok iyi. Tarzı Enes Ünal’a çok benziyor.

   16
   3
  1. @Prussa yorumuna yanıt olarak

   bunu yazınca ne geçti şimdi eline adamı sanki 1 kez çıplak gözle izledin de hemen olumsuz yorum yazıyosun senin gibi taraftarlar olduğu sürece bu kulüpte birşey ilerlemez

   10
   3
  2. @Prussa yorumuna yanıt olarak

   Bu yorumu kim, niye eksiledi acaba… Yalan mı söylemiş arkadaş?

   Tamam bu çocuk inşallah büyük bir yıldız olur ama arkadaşın bu yorumla anlatmak istediği; bizim karnımız böyle şişirmelere tok. Gelsin, çıksın oynasın futbolunu hep beraber görelim yıldız mı olacak yoksa yeni Svensson mu. Kendimizi her transferde dev beklentilere sokup, sonra aslında idare eder oynayan adamları bile çöp ilan ediyoruz.

   13
   4
 2. siz bu adamları alınıp satılacak mal gibi gördüğünüz sürece bu takımdan bir bok olmayacak tereddütü olan geçmişe dönsün bir baksın

  8
  27
  1. @garage16 yorumuna yanıt olarak

   sevgili arkadaşım, ne malı? ne satışı? hangi tereddüt? hangi geçmiş?
   günümüzün futbolu sadece basit bir oyundan ibaret değil. tam tersi, içinde milyar dolarların döndüğü koskocaman bir sektör, bir ekonomi, bir bacasız sanayi. kulüpler, oyuncular, ve futbolcular da bu sektörün dinamikleri.
   bu çarkın içinde herkesin farklı hesapları ve planları var. futbolcu nasıl kariyer planlaması yapıyorsa kulüpler de kendi gelecek ve yaşam planlamasını yapıyorlar. futbolda, saha çizgileri içinde oyunun, dışında ekonominin kuralları geçerli. bu gerçeğin dışına çıkanın ayakta kalma şansı yok.
   futbolcu kendini göstermek için çalışmak.
   kulüpler de bu değerleri rakiplerinden önce görüp, alıp, parlatıp, ve satıp kazanmak zorunda. bunda etik dışı bir durum yok. tamamen arz-talep meselesi.
   bu oyunun içinde duygu yok mu? elbette var.
   ama iyi bir futbolcu ve kurumsal bir kulüp olmanın ön koşulu ”iş ile aşkı” karıştırmamaktır.

   4
   5
 3. Umarım tutar fakat ben bu kadar kolay tutacağını düşünmüyorum,
  öyle kolay değil bu işler, gençlerin uyumu tecrübe kazanması zaman alacaktır,
  İlk kamp döneminde yeterli verim alınamazsa, hiç düşünmeden 1 yıllığına
  Belçika, hollanda gibi liglere kiralık verilmeli

  5
  13
  1. @adil yorumuna yanıt olarak

   Her oyuncu dünyanın büyük takımlarında oynamak ister e biz de bu kategoriye girmediğimize göre çok mantıklı bir istek.Bakambu da bir nevi öyle olmadı mı?

   4
   4
  2. @adil yorumuna yanıt olarak

   Bir şeye de düzgün muhalefet ol be adil. İsmin adil ama tam bir adisin. Yok o çöp, bu takımı basamak yapar. Adam bir oynamaya başlasın ondan sonra konuş olmaz mı? Hem sen onun hocası değilsin bir şeyi değilsin. Sana ne, görmüyor mu oradaki adamlar onun ne yaptığını?

   17
   1
    1. @adil yorumuna yanıt olarak

     Sen kendi uydurduklarını söylüyorsun adil efendi, gördüklerini değil. Çünkü senin gözünde perde var, gördüklerini bile saptırıyorsun sen. Daha 2 gün önce Ali Ay’ın başkanlık seçiminde aldığı oy oranına %30 dedin, lafı yiyince de yanlış yazmışım diye kıvırdın, ama yemezler.

   1. @Morphy yorumuna yanıt olarak

    evet o özelliği benimde dikkatimi çekiyor. ama yapacak fazla bir şey yok. adil de bu kulübün bir gerçeği.
    keşke biraz daha pozitif olabilse. ne samet hocayı, ne futbolcularını ne de kulübe yeni katılan profesyonellerimizi gördük.
    ben her şeye rağmen kendisini seviyorum. bilerek ya da bilmeyerek bana hoş görüyü, sabretmeyi, sabretmenin güzelliğini öğretiyor.

    2
    4
 4. Yani adam iyi mi kotumu oynayinca gorcez de adama seni milan arsenal ve bursaspor istiyo demislerde nasil ben bursaspora gitmek istiyorum demis.
  Cok abartip beklentiyi yuksek tutuyoruz ilk mactan elestirmeye basliyoruz.

  3
  3
 5. İnşallah ben yanılırım ama bence bu transferden çok beklentiye girmemek lazım. Youtube’da uzun bir videosu var. Onu izledim ama çocukta bir ışık görmedim. Yine yeniden yazmak lazım, bu ve bunun gibi transferleri yapmaktansa, alt yapıdan çocukları monte etmek çok daha akıllıca olur. Transferi ise az ve öz yaparak direkt katkı alacağın oyuncularla yapmak gerekli. Her sene her sene 10 tane adam alıp, sonra en az yarısından nasıl kurtulacağız diye uğraşmamak lazım. Bir sözüm de Sezer Bravo’ya (hiç tanımam). Bir menajerin verdiği gazın gaz olduğunu anlayacak kadar aklımız var. Adamın yazdıkları direkt yalan, çok net.

  2
  5
  1. @efe yorumuna yanıt olarak

   U19 ile İngiltere’ye attığı röveşata golü ve serbest vuruşlarını izledin mi? Var mı bizim altyapıda bu şekilde frikik atan. Verdiği paslar ve top kontrolü Cengiz Ünder’i hatırlatıyor, Frikiklerde Enes Ünal stili. Alper Ademoğlu ve Ozan Kökçü videolarını da izlersen sıradan futbolcu ile yıldız futbolcu arasındaki farkı daha net anlarsın.

  2. @efe yorumuna yanıt olarak

   Değerli efe, sanki çok dar çerçevede düşünüyorsun gibi. Manchester Enesi 2 milyona aldı, hiç oynatmadan 13 e sattı. Müsaade edelim de bizimkiler de 200 binlik riskleri alsın. Ayrıca endüstriyel Futbolda, genç – ihtiyar, yerli – yabancı, bursalı – urfalı diye bir kural yok. Performans var. Kar – zarar var…

   3
   3
   1. @Aydın havası yorumuna yanıt olarak

    Eyvallah, çok doğru bir mantıkla yaklaşıyorsun. Ben de aslında sana çok paralel bir mantıkla yaklaşıyorum. Son yıllara baktığımda, yurtdışından alıp parlatıp sattığımız oyuncular ile altyapıdan gelip parlatıp sattığımız oyuncuları kıyaslıyorum. Yurtdışı dediğimizde Bakambu ve N’diaye hemen aklıma gelenler. Bu ikisinde belki toplam 10 milyon euro kar etmiş olabiliriz ama bu esnada son kullanıcısı olduğumuz, alıp faydalanamadığımız ve satamadığımız vs. onlarca oyuncuyu düşündüğümde aslında yekünde onlarca milyon euro zarar ettiğimiz bariz. Aynı şekilde, öyle ya da böyle Sercan, Volkan sonrasında Ozan, Enes, Serdar gibi örneklere baktığımda ise hem bir süre faydalandığımız hem de satarken ciddi gelir elde ettiğimizi görüyorum. (Sattıktan sonra geri alma kısmı -özellikle Sercan- hataydı.) Sonuçta, aynı şeyi istiyoruz. Kulüp doğru yönetilsin, doğru işler yapsın ve kar eden bir yapıya geçsin. Ben yıllar içinde onlarca hatalı (kasıtlı ve kasıtsız) yabancı transferimizi gördüğüm için her yeni yabancı transfere şüphe ile yaklaşıyorum ve biraz da bu önyargıyla düşünüyorum. Yoksa, ümit ediyorum inşallah bu transfer çok iyi çıkar, takımımıza çok faydalı olur ve sonrasında milyonlarca euroya satarız.

    1
    1
 6. Fulham ryan sesegnon yas18 sol kanat 18 gol,,,,,zurih michel frey yas23 13 gol,,,,,sion matheus yas18 10 gol,,,rapid vien lois shöb yas 22 13 gol 10 numara,,stetien jonaton bamba yas21 8gol 8asist,,,motpelie isaac empenza yas 21 10 gol 6 asist orta sah,,,anger toko ekambi yas 25 17gol 6asist ,,,lile nicolas pepe yas 23 14 gol 4 asist,,reims jordan siebochu yas 21 18gol,,ajakko yoanne wisa yas 21 10 gol 4 asist,,lorient denis bonouga yas23 15 gol 3asit orta saha,, le havre jean plip matete yas 20 20 gol,,gornik zabre mateus witeska yas 20 gol 7 defans,,wisla crakov carlos daniel yas 27 24 gol,,sparta prag eduert sobol yas 22sol bek,,w,plzen mihcek krmencik yas 25 20gol,,levski sofya obertan yas 28, gol 4 gol 5asist,,ludogerets vura yas25,,cska sofia kiril despotov yas 21 11gol ortasaha,,cska sofia karanga yas 26 24 gol,,arkadasın dediği gibi paylasın dikkat ceker…

  2
  2
 7. Beklentiyi üst çıtada tutmayın. Gelişmekte olan bir kardeşimiz. Çocuğu da hemen havaya sokmayın ki bu bizim milletçe problemimiz. Fb elif elması da buyuk ümitlerle aldi unutmauın.Inşallah iyi bir oyuncu çikar

  1. @Cihad yorumuna yanıt olarak

   fb elif elması da aldı da söyle bakalım oynattımı çocukda kumaş da vardı aykut kocaman futbol dan zeka yoksunu olan hocası değerlendirmedi bile. işde düşünün artık avrupadan ne kadar gerideyiz bu kafayla ne kadar ilerler türk futbolu!

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu