Sevinç yumağı

Bursaspor'da sezonun ilk iç saha galibiyeti teknik heyet ve futbolcular arasında büyük bir coşkuyla kutlandı. Yeşil Beyazlı gençler teknik direktör Yalçın Koşukavak'ı havaya atarak sevinçlerine görsel bir boyut ekledi.

Timsah’ın ilk galibiyetini elde etmesi, uzun süre unutulmayacak sevinç gösterilerine sahne oldu.

Bursa‘ya ve Bursaspor‘a alışma sürecinden geçen Bursaspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak Akhisarspor maçında yerinde duramadı. Oyuncularıyla birlikte saha kenarında maçı yaşayan, onlarla birlikte neredeyse pozisyona girecek kadar heyecanlanan Koşukavak, bu tutumuyla Yeşil Beyazlı taraftarların dikkatini çekti. İlk Bursaspor taraftarının önünde maça çıkan genç çalıştırıcı karşılaşmanın bitiş düdüğüyle birlikte galibiyetin sevincini saha içinde oyuncularına koşarak yaşadı. Sezonun ilk üç puanına ulaşan futbolcularını tek tek sarılarak ve alınlarından öperek kutlayan Koşukavak Yeşil Beyazlı genç kramponlarla birlikte tribünleri de selamladı. Teknik direktörlerini sevinç yumağı sırasında aralarında gören Bursasporlu futbolcular da bu duruma sessiz kalmadı. Yeşil Beyazlı futbolcular Koşukavak‘ı havaya atarak sevinçlerine bu kez görsel bir şov ekledi. Bu görüntü Bursaspor‘da ne zamandır şahit olunmayan bir mutluluk anı olarak hafızalarda yer tuttu.

SEVİNÇ YUMAĞI

Akhisarspor galibiyetiyle sezonun ilk üç puanına ulaşan Bursaspor’da teknik heyet ve futbolcular galibiyet sevinçlerini soyunma odasında ölümsüzleştirdi. Yeşil Beyazlılar hep birlikte objektifin karşısına geçerek galibiyet pozu verdi. Kulübün resmi sosyal hesaplarından paylaşılan bu fotoğrafa ayrıca “Bursaspor‘un büyüklüğü değişmez” notu eklendi.

Kaynak
Tolga Öztaş

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu