Sessiz bekleyiş

Yeni sezon transfer çalışmaları için kolları sıvayan ancak somut adım atamayan Yeşil Beyazlılar'da teknik direktör Sağlam iki kritik sürecin atlatılması için gün sayıyor.

 

Bursaspor bu sezon transfer çalışmalarında yine aceleci davranmayacak. UEFA'da, Türkiye'deki şike davası ile ilgili çıkacak kararın henüz netlik kazanmaması ve 29 Mayıs'ta yapılacak kongre, Yeşil Beyazlı kulübü beklemeye geçirdi. Stepanov, Svenson ve Tagoe ile yollarını ayıran Timsah'ta gözler her ne kadar transfere çevrilse de bugünlerde böyle bir girişim söz konusu dahi değil. AVRUPA'DA BAŞARI İSTİYOR Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam bu sezon Avrupa'da başarı istiyor. Geçmiş sezonlarda ligdeki istikrarını Avrupa'da sürdüremeyen Sağlam, önümüzdeki yıl UEFA'da Bursaspor'un adından söz ettirmeyi hedefliyor. Takımda düzenli oynayan yabancı futbolcuların fazlalığı nedeniyle ağırlıklı olarak yerli futbolculara yönelecek Sağlam kongrenin ardından atılacak ilk somut adımı merakla bekliyor.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu