Serkan Yazıcı teşekkür etti

Bursaspor'un merhum Başkanı İbrahim Yazıcı'nın oğlu Serkan Yazıcı Bursa.com'a açıklamada bulundu. 

Özlüce Tesisleri’nin adının İbrahim Yazıcı Tesisleri olarak değiştirilmesine Yazıcı Ailesi olarak çok sevindiklerini belirten Serkan Yazıcı “Babamın vefatının ardından bizler Yazıcı Ailesi olarak Bursaspor Yönetimlerinden hep bir adım bekledik. Babamızın adını yaşatacağımız yeşil-beyazlı bayrakların dalgalandığı bir tesis bekledik. Çok şükür ki bu beklentimize büyük Bursaspor taraftarı karşılık verdi.Genel kurulda oy birliği ile alınan bu karardan ötürü camiamıza tüm taraftarımıza önce Yazıcı Ailesi sonra da oğlu Serkan Yazıcı olarak şükranlarımı sunuyor ve teşekkür ediyorum. Bu karar başkanlık yapmak isteyen insanları teşvik edecektir. Allah razı olsun.” dedi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Allah sizden ve babanızdan razı olsun. Bursasporu kurda kuşa yem etmediniz.Tarihinde görebileceği en büyük başarıyı sayenizde gördük.Bugün Bursaspora şampiyon deniliyorsa eğer bu dik duruşlu büyük Başkan İbrahim Yazıcı sayesindedir. Mekanı cennet olsun inşallah..

  59
  5
 2. Madem bu kadar ön plana çıktınız Sayın Serkan Bey, sizin de vaktiniz geldi artık,
  Babanızın yolunda ilerleyip, bu şehre, bu armaya hizmet etme vaktiniz geldi,
  en kısa zaman da yönetimlerde görmek dileğiyle

  41
  7
 3. ALLAH CC önce rahmetli başkanımızdan ve tüm Yazıcı Ailesinden razı olsun . Bence ne yapılsa azdır. Rahmetli başkanımız sadece Yazıcı Ailesinin değil Tüm Bursasporluların manevi babasıydı. Bir baba ailesi için en fazla can verirdi o da verdi. Rabbim rahmetiyle muamele buyursun İnşallah.

  8
  3
 4. Nur içinde yatsın Allah mekanını Cennet eylesin büyük başkan şampiyon başkan seni hiç unutmayacağız

  4
  2
 5. babası gibi onurlu biri serkan yazıcı ve ileride BURSASPORUMUN en iyi başkanı olacak bu sözümü yazın biryere

  3
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu