Serkan Erdoğan ile prensipte anlaşıldı

Bu sezon Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek olan Bursaspor Basketbol Başantrenör olarak Serkan Erdoğan ile prensipte anlaştı.

Önceki sezon o zamanki adıyla Selçuklu Basketbol’u çalıştıran genç antrenör Serkan Erdoğan‘ın, bu sezon Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek olan Bursaspor ile prensipte anlaşma sağladığı ifade ediliyor.

Ümit Milli Basketbol Takımı‘nın başında bulunan Serkan Erdoğan, ay-yıldızlılar ile Avrupa Şampiyonası için İsrail‘de bulunuyor.

Yarın başlayacak olan turnuvada şampiyon, 21 Temmuz Pazar günü belli olacak. Bursaspor‘un anlaşmayı bu tarihten sonra açıklaması bekleniyor.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @TSMBursa yorumuna yanıt olarak

   Transfer yasağından etkilenmeyecek ama 12 milyon olarak belirlenen bütçe için sponsorlar bulmak zorunda.Bir nevi tahtayı açtırmak için 12 milyon gerekli.Sezer Sezgin ile beraber bu yükü 2 kişi daha omuzlamış durumda Allah kolaylık versin.

   23
   1
   1. @Semturano yorumuna yanıt olarak

    Evet kardeşim çok iyi hatırlıyorum.
    Tofaş da oynadığı dönemlerde müthiş maçlar çıkararak şampiyonluklara katkı koymuştu.
    Ne kadroydu değil mi.
    David Rivers Tolga Öngören Şemsettin Baş ve diğerleri.

    11
 1. Futboldan kuruş destek alamayacaklar bu sene ve lig çıkıldı üst ligde işleri zor allah yardımcısı olsun genç yönetici arkadaşlarımın ve takımımızın. Özellikle yönetimdeki isimler çok güven veriyor başaracaklar ,inanıyorum ..

 2. Serkan Erdoğan hayırlı olsun. Takıma takviye yapılmasının Mestan yönetimi ile hiç bir ilişkisi veya transfer tahtası ile alakası yok.
  1. Resmi sponsorluk anlaşması
  2. Serkan Erdoğan ümit milli takımda olduğu için rapor hazırlamış ve görüşmemiştir.
  Aceleci davranmaya gerek yok. Daha ilk senemiz ve dikkat etmemiz gerekiyor.

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu