Serkan Erdoğan “Havaya girmeyeceğiz”

Frutti Extra Bursaspor Basketbol takımı Başantrenörü Serkan Erdoğan, Süper Lig'de aldıkları iki galibiyetin kendilerini havaya sokmadığını ifade ederken, "Herkes herkesi yenebiliyor" dedi.

Uludağ gibi Türkiye‘ye mal olmuş önemli bir şirketin arkalarında ve yanlarında olduğunu beyan ettiği bir gün yaşadıklarını kaydeden Serkan Erdoğan, Süper Lig‘e 2 galibiyetle başladıklarını hatırlattı.

Aldıkları galibiyetlerden bağımsız olarak Süper Lig‘in uzun bir maraton olduğunu açıklayan Erdoğan, “28 tane daha maçımız var. Şu anda ne yaptığımızı biliyoruz ama galibiyetlerden sonra çok da fazla havaya girmiyoruz. Çünkü bu lig çok zorlu bir lig” açıklamasını yaptı.

SIKI ÇALIŞIYORUZ

Türkiye Basketbol Süper Ligi‘nde herkesin birbirine yenebileceğine işaret eden tecrübeli başantrenör, “Sıkı çalışmaya devam ediyoruz. Saha dışıyla çok fazla ilgilenmiyorum. Oralarla ilgilenen Sezer Sezgin Başkan ve Nedim Yücel işlerini çok iyi yapıyor. Tek konsantrasyonum sahanın içinde takımın nasıl iyi basketbol oynayacağıyla ilgilidir. Onun dışında fazla ilgilenmiyorum” dedi.

Yoluyla
Kaan Vardar
Kaynak
Bursada Bugün

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. İnşallah öyledir hocam.
    belki haddim değil ama, hasbelkader sporun içinde bulunmuş biri olarak edindiğim tecrübe,
    ”egoyu yenmek rakipleri yenmekten çok daha zordur!”

    11

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu