Serdar’ın sözleşmesi feshediliyor!

Sakatlanan ve futbol yaşamı tehlikeye giren tecrübeli futbolcuyla Başkan Ali Ay el sıkıştı. Serdar Kurtuluş'un kulüpten alacağı paranın büyük bir miktarından vazgeçtiği bildirildi.

Geçen sezon U21 Takımı ile oynanılan hazırlık maçında Taiwo ile girdiği ikili mücadele sırasında geçirdiği ağır sakatlık nedeniyle bir anlamda futbol hayatı tehlikeye giren Serdar Kurtuluş‘un Yeşil Beyazlı takımdaki kaderi belli oluyor. Tecrübeli futbolcu başkan Ali Ay‘la yaptığı görüşme sonrasında mukavelesini karşılıklı anlaşarak feshedilmesi hususunda el sıkıştı.

SÖZLEŞMESİ VARDI

Serdar Kurtuluş’un Bursaspor‘la geçen sezon başlayan mukavelesi 2018-19 sezonunun bitimine kadar devam ediyordu. Sözleşmesi gereği Bursaspor’dan ilk yıl için 700, bu sezon için 725, önümüzdeki sezon da 750 bin Euro alma hakkı bulunan Serdar Kurtuluş’un alacağının önemli bir miktarını bırakarak kulüple yollarını ayırma konusunda anlaşmaya vardığı bildirildi.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İkinci kez geldiğinde sana herkes şüpheyle yaklaştı.
  Genç yetenek umudumuz diye getirdikleri afrika orijinli adam sen sakatladı sonra kaçıp gitti.
  Sen sakatlık boyunca ücretinden büyük fedakarlıklar yaptın üstelik sağlık masraflarını da hep kendin karşıladın.
  Şimdi yine bir fedakarlık yaparak gidiyorsun; Allah yolunu açık etsin inşallah en kısa zamanda iyileşirsin ve inşallah bu camia seni farklı alanlarda tekrar kullanarak borcunu öder.

  130
  4
  1. @Omer Bisiren yorumuna yanıt olarak

   Diğer altyapıdan gelen afrikalı oyuncularda ilk fırsatta kaçar gibiler.biz kendi evlatŕımıza iyi bakmalıyız.onlara iyi eğitim vermeliyiz.serdarın yerinde başka yabancı olsaydı.o parayı söke söke alırdı

   27
   1
 2. teşekkür edin ve kibarca yolları ayırın, futbola devam etmeyecekse de kulüpte alt yapıda gençlerin eğitiminde bir kademede iş teklif edin..

  74
  1
 3. Sakatlanana kadar sağbekte fena da iş çıkartmıyordu. Bu seneki kadroda daha da iyi işler yapabilirdi. Yazık oldu gerçekten. Sakatlayan karakteri zayıf arkadaş da kaçtı gitti zaten. Formasını giydiği, ekmeğini kazandığı camia için gözyaşını esirgemeyen adamdan zarar gelmez. Futbolunu bitirebilecek şekilde sakatlanmasına rağmen geri dönmek için çabalayan adamla, sakatlığını umursamayıp, nargilesini tüttürerek fil gibi olanları da ayırdederiz diye düşünüyorum.
  Umarız kendisini daha ilerisi için geliştirebilir. İleriki yıllarda kendisinden yararlanmaya devam ederiz. Yolu açık olsun inşallah.

  50
  4
 4. Eğer futbol oynamayacaksa evimizde ki bir maçta plaket verilip taraftarla son kez vedalaşmalı. Çünkü sakatlen çoğu futbolcu evinde yatarken adam stada geldi soyunma odasına girdi arkadaşlarına geçen sezon o kötü zamanda destek oldu.

  42
  3
 5. Toplam da alacağı olan 2.175 BİN EURO’dan umarım %50’sinden fedakarlık yapmıştır bu da ortalama 1.100 BİN EURO demek oluyor, Türkiye şartlarında 5 MİLYON TL bedel alıp ayrılmak gayet ideal bir rakam, tabi ki de geçmiş olsun kendisi de istemezdi bu durumda bırakmak, aldığı paralar helal olsun, şimdi gönlünü alıp stadda Göztepe maçı öncesi bir plaket verip vedalaşılmalı, kendisini geliştirip bu döneminde antrenörlük eğitimi almalı, Vakıfköy de onun gibi karakterlere her zaman ihtiyaç vardır,
  yolun açık olsun kardeşim

  11
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu