Serdar’ın o tavrı şaşırttı!

Akhisar Belediyespor‘a 2-0 mağlup olarak Avrupa ümitlerini mucizelere bırakan Bursaspor‘da sahadaki vasat görüntü de büyük tepki çekti. Beşiktaş maçının aksine oldukça etkisiz bir performans sergileyen yeşil beyazlı futbolcular, 90 dakika boyunca organize olmakta epey zorlandı. Kapanan rakibini açmakta sıkıntı yaşayan ve koca 90 dakikayı sadece 2 pozisyonla kapatan Timsah‘ta bu mücadele öncesi kritik bir detay ise dikkatlerden kaçmadı. 

O İNANCI ARADIK

Yeşil beyazlı oyuncular son haftalarda karşılaşma öncesi yedek kulübesinin önünde tüm takım olarak toplanır ve galibiyet yemini ederek birlik ve beraberliğin en güzel görüntüsünü sergilerdi. Eskişehir‘de, Sivas‘ta, Vodafone Arena’da ve son dönemde Timsah Arena‘daki bütün maçlarda bu inancı ortaya koyan Bursasporlu futbolcular, Akhisar Belediyespor karşılaşması öncesi ise böyle bir bütünlük göstermedi. 

SERDAR NEDEN YAPMADI?

Gerek kaleci Harun Tekin gerekse Şamil Çinaz takıma yönelik yaptıkları konuşmalarda oyuncuları birbirine kenetlerken, Akhisar Belediyespor maçına kaptan olarak çıkan Serdar Aziz‘in böyle bir yola başvurmaması garipsendi. Cihat Arslan‘ın öğrencileri karşısında birbirinden oldukça kopuk gözüken yeşil beyazlı oyuncular bunun cezasını da sahadan 2-0 mağlup ayrılarak aldı ve sevenlerini kahretti. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu