Serdar’ı İstiyorlar..

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Serdar Aziz'in yeni sezon için düşündükleri isimlerden biri olduğunu söyledi. Stopere yerli bir isim mutlaka alacaklarını ve Serdar'ın transferini uzun zamandır istediklerini belirten genç teknik adam, 'Serdar Aziz bu isimlerin arasında yer alıyor. Devre arasında da istemiştik ama daha sonra vazgeçtik. Çünkü elimizde Koray vardı ve bu şekilde devam edebiliriz diye düşündük. Şimdi bu transferi gerçekleştirmek için uğraşıyoruz' dedi.

İŞTE DÜŞÜNÜLEN RAKAM

Bu arada Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın takımda kalmasını istediği Serdar Aziz'i Bursaspor yönetimi göndermeyi düşünmüyor. Geçmiş yıllarda Galatasaray'ın deneyimli oyuncu için yapmış olduğu bütün teklifleri reddeden yeşil beyazlıların astronomik bir rakam sunulması halinde bu transfere onay verebileceği konuşuluyor. Bursaspor yönetiminin Serdar Aziz için düşündüğü bonservis ücreti 5 milyon Euro.

 

Olay.com.tr

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu