Serdar’dan beklentimiz büyük!..

A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Timsah’ın genç yeteneğine mesaj yolladı

A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Bursaspor’un genç stoperi Serdar Aziz’in Makedonya Milli Takımı’na çağırılmasıyla ilgili konuştu. İstanbul Üniversitesi’nde gerçekleştirilen panelde bir öğrencinin Bursasporlu futbolcu Serdar Aziz'in Makedonya milli takımına çağrıldığı yönündeki haberleri hatırlatması üzerine Avcı, “A milli takımın beklenti içinde olduğu bir oyuncu. Kendisiyle iletişime geçtik. Böyle bir şey olacağını düşünmüyorum” dedi.  

BİRİNCİLİK ZOR DEĞİL Dünya Kupası elemelerinde fikstürü kendisinin çektiğine dikkati çeken teknik direktör Avcı, ''İlk maçta Hollanda ile deplasmanda oynayacağız. Birincilik ulaşılabilir bir hedef. Şimdi bir eşik daha atlayacağız. Dünya Kupası'na direkt gitmek gibi bir duygu ve düşüncem var. Buna inanıyorum'' dedi. Takım ruhunu ve coşkusunu sahanın içinde ve dışında gösterecek şekilde çalışacaklarını kaydeden başarılı çalıştırıcı, şöyle konuştu:

MAYIS ÇOK ÖNEMLİ “Mayıs ayında ligler bittikten sonra Avrupa'da 2 etaplı kamp yapacağız. Burada 5 hazırlık maçı bizim için test olabilecek bir dönem olacak. 29 Şubat'ta Slovakya ile yapacağımız maça zamanımız var. Takip ettiğimiz yeni oyuncular var. Daha önce beraber çalıştığımız, milli takımın oluşumunda beraber olduğum oyuncular var. Mayıs ayı bizim için çok önemli. Eylül öncesi rekabet ortamının olduğu bir takım yaratmaya çalışacağız.”

 

Bozbaykuşlar yine güldürdü Maçlardaki ilginç pankartlarıyla dikkat çeken Bozbaykuşlar, panelde de yine ilginç pankartlar açarak Avcı'yı güldürdüler. ''Bize amfi de deplasman'', ''Severek ayrıldık ona yanıyoruz'', ''Asla yalnız yürümeyeceksin'' ve ''Buraya da akbille geldik'' pankartı açan taraftarlar, Avcı'ya desteklerini gösterdiler.

Haber kaynağı : Bursa Gerçek Gazetesi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu