Serdar ve İbrahim’e özel ilgi

TFF, 3 Haziran'da oynanacak zorlu Belçika maçı öncesi 5 Bursasporlu futbolcunun pasaportunu isterken, Hiddink'in İbrahim Öztürk ve Serdar Aziz'in üzerinde durduğu öğrenildi.

EURO 2012 elemelerinde A Grubu'nda yer alan ve 3 Haziran'da deplasmanda Belçika ile hayati bir maç oynayacak A Milli Takım'da Guus Hiddink, Kasımpaşaspor karşılaşmasında Bursasporlu futbolcuları mercek altına aldı. Hollandalı çalıştırıcının özellikle İbrahim Öztürk ve genç yetenek Serdar Aziz'i izlediği öğrenildi. Ligin bitmesinin ardından kampa girecek  Ay Yıldızlılar'da TFF Volkan Şen, Sercan Yıldırım, Ozan İpek, Serdar Aziz ve İbrahim Öztürk’ün pasaportlarını istedi. Özellikle Serdar Aziz ve İbrahim Öztürk'ün üzerinde duran Hiddink'in, genç yetenek Serdar ile ilgili Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Raşit Çetiner'den de bilgi aldığı belirtildi. Ligin bitiminden 2-3 gün sonra ilk önce Hollanda ya da Almanya'da kampa girmesi beklenen A Milli Takım, ardından da Belçika'ya geçecek

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu