Serdar Özkan’a 1 milyon 300 bin TL ödendi!

Bursaspor sorunlu olduğu Serdar Özkan ile anlaşma sağlarken ödenen rakam belli oldu.

Bursaspor Kulübü’nden  toplamda 260 bin Euro alacağı olan Serdar Özkan’a Emin Adanur yönetimi 130 bin euro nakit ödeme yaptı.

Diğer 130 bin euro tutarındaki kalan para ise kısa vadeli çek olarak ödenecek.

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Şehirlerimiz İçimizdeki Düşmanlar Tarafından Ateşe Verilirken Doğa Canlı Varlıklar Katledilirken Milletimize Verilen Milyarlarcası Zarar Yanında Özkan’a Ödendi Denen 130 Bin Euro Hiç Bir Önemi Yok – İçimizdeki Düşmanlar Bursaspor’un Bu Hale Gelmesinde Neden Oldu Ama Onlara Denen Birşey Yok Sadece Yönetim Yapmamış Suçsuz İnsanlara Şuursuz Suçlama-Senelerce Madımak Yukarı Madımak Anıları Madımak Heykelleri Eeee Şimdi Ne Oldu – Elerine Şans Verince Türkiye’nin ve Tümünü Bizleri Ailelerimizi Akrabalarımızı Ateşe Verecekler Neredeyse Gözlerini Kırpmadan Hani İnsan Hayvan Hakcıları Nerelerde Kaldınız Kimse Çıkıp Konuşmuyor Hepsi Sus Pus – Sizin Mentaliteniz Hak Vs Değil Hedefiniz Yak Böl Parçala Aynı 100 Sene Evel Yapılanlar Gibi.

   17
   8
  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Ulan yarisini hibe et bari ! Çok erkeklik yapıyordun ya ! Bu büyük camiaya çok saygın vardı ya ! Aç köpekler sizi ! Sizi bu kulüpten içeri sokanlarin aklına şaşarım…
   Kulüp nasıl yönetilir hep beraber izleyelim bundan sonra ! Arkandayiz Emin kardeşim…
   Bursaspor için elini cebine de kalbine de atıyorsun valla helal olsun…! Hem de siyasetten 5 kuruş yardim almadan !

   30
   10
  1. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Vallahi içim acıyor.
   Yazık günah şu paralara.
   Daha önce ki hain yönetimler pislemiş Emin Başkan ve yönetimi pisliği temizliyor.

   20
   2
  1. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Öncelikle o futbolcu ile yapılan bir sözleşme var. Hak etti etmedi ayrı konu. Sizde bir fabrika yada iş yerinde çalışmış olsaydınız ay sonunda hakketti etmedi demeden maaşı almak istersiniz. Tek taraflı hareket etmeyin. O futbolcu aldığı paralarla geçiniyor. Ve futbolu bıraktıktan sonra elinde bir mesleği kalmayacak.

   11
   12
   1. @Tarafsız yorumuna yanıt olarak

    Futbolu bıraktıktan sonra elinde bir mesleği kalmayacakmış ya kardeşim ne acıtasyon yapıyorsun sadece şu bir kısmı ödenen 1miyon 300 bin lirayı asgari ücretli adam emekliliğine kadar 50 senede elde edebiliyormu yahu sadece şu küçük kısmı diyorum yani normal işçi ile aşçı ile şu futbolcuları aynı kefeye koymayın delleniyorum adamlar astronomik ücretler kazanıyolar Türkiye şartlarında elinizi vicdanınıza koyun ekmek parası olayına dödürüyonuz nasıl bir ekmekse artık

    18
    4
  2. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Adamın suçu ne birader? Yöneticin gitmiş kontrat koymuş; sonra ödememiş. Ödenmeyecek paraya kontrat kolay; borç kime Bursaspor’a. Kimin umurunda; kimsenin. Bu sistemde borç kulüp başkanına sorumluluk olarak yüklenmedikçe sistem düzelmez

   17
   2
   1. @Junior yorumuna yanıt olarak

    6 ay için aldığı 2.600.000.- e geçinme denmez.. söğüşleme denir..asgari ücret değil bu..hakkını verdimi.. her sene böyle keriz bir takım bulur nasılsa.. ama bunları yapanlar bedel ödemeli..kim bunlar açıklansın.. hep açıklayacağız deniyor sonra sus pus.. tehditmi ediliyorlar..

 1. Kentsel dönüşümde insanların sözleşmedeki kiralarını ödemeyen, sözleşmeye ait maddeleri doğru dürüst yerine getirmeyen, zamanında teslim etmeyen adamın yaptıklarına bak. İnşallah Bursaspor’un altında kalırsın!

  6
  2
 2. dun mesela gormussunuzdur takimlar hala ayni hatalari yapmakla dorukhan tokoz 9 milyon tl senelik her seneye 7 milyon tl imza parasi yazik kluplerimize

  3
  1
 3. yönetimler seçildikten sonra bir bir lerini İBRA ediyorlarya..geçen yönetim ibra edildimi..ondan önceki.daha önceki..bu kadar pislik borç hangi akıl ibra eder..bu insanlar bu şehirde nasıl gezip ben işte eski BURSspor başkanıyım diye geziyor lar..hiçmi utanma olmaz insanda…yüzünüze gözünüze bulaştırıp..borç batağina sokmuş sunuz Bursasporu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu