Serdar Özkan müjdesi

Bursaspor'da sakatlıkları nedeniyle normal şartlarda sezonu kapatan Serdar Özkan ve Ramazan Keskin'den sevindirici haber geldi. Durumları düzelen her iki futbolcu eğer maçlar oynanırsa takımdaki yerlerini alabilecek.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle hayat nereyse durma noktasına gelirken, spor müsabakalarının durumundaki belirsizlik de sürüyor. Türkiye‘de liglerin geleceği hakkında hemen her gün farklı bir senaryo üretiliyor. Maçların şu an için haziran ayı içinde oynanması planlanırken, bu durum en çok Bursaspor‘dan iki isme yaradı. Sakatlıkları nedeniyle sezonu kapatan Serdar Özkan ve Ramazan Keskin‘in maçların oynanması halinde takıma dönme ihtimalleri doğdu.

TEDAVİLERİ TAMAMLANDI

Ligin ilkyarısında Adanaspor maçında geçirdiği sakatlık nedeniyle çapraz bağları kopan ve ameliyat olan Ramazan Keskin ile Altay maçında sakatlanan Serdar Özkan‘ın tedavi süreçlerinin tamamlandığı, iki futbolcunun da artık güç antrenmanlarına başladıkları bildirildi.

Serdar Özkan‘ın şu an için oynamasına sorun teşkil eden bir durumun olmadığı ifade edilirken, ağır sakatlığı atlatan genç Ramazan Keskin‘in takımla idmanlara başlayabilecek duruma geldiği ifade edildi.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @BURSALI RIFKI yorumuna yanıt olarak

   Her işte bir hayır var korona bize yaradı bu arada sakatlar iyileşiyor eğer ligler devam ederse eksikler takıma dahil olur rahat çıkarız liderlerle aramızda 5 puan fark var kapanmayacak bir fark değil ! Şampiyon çıkmamız süpriz olmaz…
   Haydi hayırlısı…!

   22
   1
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Ya sen liderle arandaki puan farkını ne yapcan?Sen bakcan 2.sıradaki B.B.Erzurumsporu geçip 2.olmak!Biz 2.olarak çıkalım bu bizede yeter, yeterki çıkalım nasılsa ilk 2 direk çıkıyor illede 1.lik diye ne diretiyon Hatayspor aldı başını gidiyor 1.onlar 2.Biz olalım onlar içinde ilk kez süper lig deneyimi olur en azından.garantilesinlerki onlarda bizim maçımıza rahat çıkarlarsa bizim içinde rahat bir maç olur ozman.

    7
    2
 1. Süper lig yolunda her futbolcu bizim için çok değerli
  Mutlaka ligler başlayacaktır, seyrici olmasada bu ligler bir şekilde bitirilecektir.
  3 günde bir maçlar oynanıp, 1 ayda tüm maçlar biter, bu süreçte bir çok oyuncumuza ihtiyacımız var.
  Herkesi forma giyecekmiş gibi hazır tutmalıyız, geniş kadromuz bize fayda sağlayacaktır.

  6
  1
 2. Geçmiş olsun,yüce rabbim sakatlık ve sağlık problemi olan tüm insanlara şifalar versin.

  COVİD19 HERKESE YARADI,NEDEN Mİ.Biz biz olmaktan çıkıp isyan,israf,azgınlığı meslek edinmiştik.
  GÜCÜ OLAN,GÜCÜ ELİNDE BULUNDURAN ZAYIFA KARŞI ZULÜMDE SINIR TANIMAMAYA BAŞLAMIŞTI.Uluslararası,kurumlararası ve insanın insana yaptıkları hepimizi illallah dedirtmişti.Spordan siyasete,çalışma hayatından,komşuluk ilişkilerine,trafikte yol vermeden,yolda gidene,karşıdan geçene hasılı birçok alanda yaptıklarımızı iyi düşünmeliyiz.
  Haksızlık yapanlar en nihayetinde birgün bunların karşılarına çıkacağını şu an daha iyi muhasebe edipo düşünüyor ve düşünmeliler.
  Varlıklı olanla yokluk içinde olanlar biribirlerini şu musibet ile daha iyi anladılar diyorum.
  Tam tersi egoistler de sırıttımı sırıttı.
  Bu belirttiğim ve daha nice saiklerden dolayı,böylesine umumi afet,salgın gibi meseleler insanların insan olduklarını anlayıp,idrak etmelerinde eğitici bir rolü var.

  ‘BİR MUSİBET,BİN NASİHATTEN EVLADIR,atasözü boşuna değildir.

 3. Ramazan’ın kariyerini kesin olmadan riske atmayın. Kasımda sakatlandı, Ağustos’a kadar futbol oynaması sakıncalıdır. Çapraz bağ sakatlığını kendisi geçirmiş biri olarak söylüyorum. Ramazan umarım çok sıkı çalışıp hasarı minimuma indirebilirsin kardeşim

 4. Biri şu Serdar’a doğru hapşurup Corona falan bulaştırsın da sezon sonuna kadar tedavi altına alınıp lig bitene kadar hiç oynamasın be ya. Oynamaması daha iyi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu