Serdar Özkan “Korku ve heyecanı bir arada yaşadım”

4 ay süren sakatlığının ardından önceki hafta oynanan Keçiörengücü maçıyla birlikte sahalara dönen Serdar Özkan, Adanaspor karşısında tam süre aldı.

Deneyimli oyuncu, karşılaşma sonrasında duygularını paylaşarak, “Tam 4 ay sonra ilk 90 dakika… Hayatımda yaşadığım en büyük sakatlıktan sonraki ilk maç. Korku heyecan bilinmezlik hepsini bir arada yaşadım bugün. 4 ay boyunca benimle hem psikolojik olarak hem de tedavi anlamında hep yanımda olan sağlık ekibine çok teşekkür ederim. Güzel bir 3 puan inşallah şampiyon takımı ait olduğu yere taşıyacağız” dedi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @MARATON161616 yorumuna yanıt olarak

   Sakatlandığında sezonu kapattı diye çok üzülmüştük ama her şerde bir hayır vardır diye boşuna dememişler, Covid-19 pandemisi yüzünden sezona ara verilince iyileşip sahalara döndü adamcağız.

   4
   1
 1. hadi be güzel kardeşim göster şu tecrübeni bu hafta giresunda…giresundan 3 puanla dönersek bu işi bitiririz… topu topu 360 dk herkes iki kişilik koşsun ölmezsiniz yaa..

  35
  2
 2. Serdar tebrik ederim performansın artmasıyla hem kendine hem takımına faydan oldu böyle devam kardeşim..

  27
 3. Serdar kardeşim.
  Üzerinde ki sakatlanma endişesini de attığına göre ilk maçtan itibaren elinden gelenin en iyisini yapmalısın.
  Senin biriktirdiğin tecrübeler yekünü kimsede mevcut değil.
  Haydi kardeşim göster kendini.

  19
 4. Serdar ve Kubilay çok kötü günlerindeydi Serdar markajdan kurtulamadı Kubilay ise ne yapacağından haberi yok koşturdu ama hiç bir boşluk vs yaratmadı her pozisyonda faul ve yanlış pas verdi Giresunspor’a karşı Traore oynaması şart.

  4
  15
 5. @manyastik Maçlık yorum yapmanız ne güzel Ulan traore yerine Ali Akman desen hadi bi nebze anlarım. Traore geldiğinden beri hangi maçta oynadı da hala traore diyorsunuz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu