Serdar Kurtuluş’a yeni teklif

Serdar Kurtuluş’un sahalara dönmek için takdire şahan büyük bir çabası var.

Tabii ki, futboldan önce ilk olarak iyileşip, sağlığına kavuşması çok daha önemli.

Serdar, kişiliğiyle karakteriyle ayrı  bir isimdir.

Geçtiğimiz sezon son Trabzonspor maçı öncesi yaptıkları da ortada.

Futbola dönemezse eğer Bursaspor yönetiminin onun için bir planı olduğunu duydum.

Tecrübesinden, bilgisinden faydalanmak için kulüpte üst düzey bir görev teklif edilebilirmiş. Serdar Kurtuluş‘un  böyle bir düşüncesi var mı bilemem ancak yakışır diye düşünüyorum.

Yoluyla
Beytullah Süat

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Eğer iyileşip futbol oynamaya devam etmek istiyorsa karşılıklı anlaşıp sözleşme fesih yoluna gidilmeli, yok eğer gelecek planları varsa, yine sözleşmesini fesih edersin iyileşince alır diplomasını falan alt yapı da antrenörlük yaptırırsın

    12
    2
  2. Hemen biyerlere yerleştirdiniz sedarıda hayırlı işler. Herkesin son rötuşu bursaspor olsun bari tecrubesinden yarlarlaniriz serdarin volkanin ozanin artik kendinize gelin !

  3. Sevgili Serdar bence teknik menejer yolunda gitsin bu isde almanya cok iyi her klup un esji futbolcusunu egitiyor teknik direktir cabuk harcaniyor bence kkup un cio su gibi de olabilir bunun icin egitimler almali simdiden insallah saglugina kavusur futbol a doner ama olmaz ise bu sekilde bursaspor a katkisi olur

  4. üst seviyelerde futbol oynadı. bir çok kariyerli hoca gördü. belli bir futbol kültürü mutlaka oluşmuştur. ilerisi için kulübe idari menajer olarak düşünüp kendisine yatırım yapılabilir. ingilterede menajerlik kurslarına gönderilebilir. ancak bunun için öncelikle belli bir kabiliyet gerekiyor. ayrıca buna ilaveten beşeri ilişkilerde beceri, vizyon, diksiyon, eğitim düzeyi, ikna kabiliyeti, liderlik vasfı ve yabancı dil gibi bir çok vasıf da lazım. bunlar kendisinde mevcutsa çok güzel olur. temiz yüzü, düzgün fiziği ile her alanda bursasporuma yakışır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu