Serdar Kurtuluş’a yeni teklif

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Serdar Kurtuluş’la görüştüğünü söyledi… “Sakatlığına çok üzülüyorum. Kendisine bir formül sundum, ailesiyle görüşüp karar verecek. Çok iyi niyetli ve düzgün bir çocuk. Bizim durumumuzun farkında ama o da haklı Bursaspor için sakatlandı. Bir orta yol bulacağız” diye konuştu. Başkan… Takımdan gitmeyen, göndermek istedikleri oyuncularla da sürekli görüştüğünü anlatan Başkan Ali Ay, “2,5 milyon Euro fazladan para ödüyoruz. Yazık günah” ifadelerini kullandı.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sezon biter bitmez hatta hoca gelmeden eldeki fazla 5.6 oyuncuyu gönderseydin şu an fazla para ödemezdin başkan…Yattığı yerden para alıyorlar şimdi..Tamamen yönetim hatası o yüzden söylenmeye gerek yok…

  42
  9
  1. @EMIN yorumuna yanıt olarak

   Kardesim laga luga yapmican adam gondermeye calisti ki hoca belki oynatacak o oyuncuyu ona sormadanda olmaz. Adamlar gitmek istemiyor bu adamin sucu ne.

   4
   5
   1. @Tovbe Est. yorumuna yanıt olarak

    Evet emin kardesim istedilerse baskanmi vermedi evet tabiki eleştiriyoruz elestiricezde ama gören göz klavuz istemez.su bir vercek başkan futboldan anlamıyor bu takım forvet diye ağlıyor 2.sezondur

    2
    1
  2. @EMIN yorumuna yanıt olarak

   O kadar çok biliyorsunuz ki ben ali ay sempatizani falan değilim adamın iyi niyetli olduğunu düşünüyorum ki olmasa cebinden para çıkartmaz bu kadar.Her neyse bu adamın gerçekten bu oyuncuları göndermeye çalışmıcak kadar salak olduğunu düşünmüyorum bu adamları kim istesin hadi diyelim biri istedi oyuncu he demedikten sonra kıçını yırtsan boş anlıyor musun güzel kardeşim çok bilmiş gibi sallayıp durmayın ama eğer gerçekten çok biliyorsanız biri de çıksın ben adayım desin eline klavye alan yazıyor çıldırmak istiyorum

   6
   2
   1. @Ss yorumuna yanıt olarak

    Bir zamanlar KADRO DIŞI, diye bir gelenek vardı, disiplinsizlik yapan, gitme istemeyen Vakıfköyün tozunu yutsun suyunu içsin diye gönderilirdi, şimdi ne değişti de 5 yıldızlı Özlüce Hotelden çıkartılmıyor gitmeyen oyuncular, göndermek istersen yaptırımları koyarsın, takımdan ayırırsın günde 3 idman vakıfköyde yaptırırsın gör bak kalıyolar mı beyzadeler bunu da mı biz öğretelim, hiç mi görmediİbrahim Yazıcı zamanından, Batalla’yı nasıl bezdirip göndermedi mi Erkan abisi, bırakın artık şu adamı savunmayı arkadaş

 2. KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ!İnsanlar oynamayan furkan özçalı,saneyi,jovici,sercanı,serdarı,merteri,ismaili vs yi size alma dediler mi!? DEDİLER! Siz ne yaptınız!? ALDINIZ!? Hadi aldınız bari 3 er yıllık sözleşme yapmayın dedik mi!? DEDİK! Siz ne yaptınız!? 3 ER YILLIK SÖZLEŞMELER YAPTINIZ!
  Taraftartar,sadece bilale ses çıkarmadı.Onun haricinde topun ağzında 2 tane daha isim var.Biri Deniz diğeri Faty.Faty Sayın Ay’ın döneminde gelmedi.Ona kimse ses etmiyor.Sonuç olarak Sayın Ay.Gerçek bir Bursasporlu olduğunuzu düşünüyorum ancak kesinlikle ama kesinlikle gerçekten Bursaspor’u yönetemediğinizi düşünüyorum.

  20
  8
 3. o futbolcuları alırken tekmeye kafan atan futbolcular demiştin başgan şimdi neden 2,5 milyon euro fazla ödüyorum diye ağlıyorsun????

  2
  1
 4. ARKADAŞLAR UZUN LAFIN KISASI BU YONETIMDEN EVVEL YÖNETIM.COKERTMISTIR BURSA SPORU FERTE ÇIKARMIŞTIR SIMDIDE 2.EL YEDEK PARÇALARLA ONARMAK ISTIYOR AMA ZATEN PARCA YENI OLMUŞ OLSA SIKINTI OLMAZ BU MALZEMEYE BU KADAR YEMEK.

  1
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu