Serdar Kurtuluş “Zor zamanlar geçirdim”

Bursaspor'la sözleşmesini fesheden Serdar Kurtuluş da yaşadığı sakatlık döneminde “Zor bir süreç geçirdim. Yaşadığım sakatlık normal değildi." dedi.

Serdar Kurtuluş “Futbolda sakatlık var ancak ben ağır bir sakatlık geçirdim. Fizik tedavi sürecim devam ediyor. Umarım daha iyi olacağım. Eylül ayında B lisans antrenörlük kursuna gitmeyi düşünüyorum.

Sonuçta buraya fayda sağlamak için geldim. Talihsiz bir sakatlık geçirdim. Bunun için üzgünüm. Kulübüm de benden faydalanamadı bu beni üzdü. Bir senelik sözleşmem daha olmasına rağmen anlaşarak mukavelemi feshettik. Takımda 2 sezondur işler iyi gitmiyordu.

Bu sene yeni bir yapılanma var. Gençleştirme var. Önemli olan yapılacak takviyelerin takıma katkı sağlaması ve gençlerle uyum sağlaması” dedi.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adama tır çarpsa ancak bu kadar b *ka sarabilirdi futbolculuk kariyeri. Çok yazık oldu. İnşallah antrenörlük hayatı başarılarla dolu olur.

  32
  1
  1. @BR yorumuna yanıt olarak

   Serdar`a cok yazik oldu ama Taiwo`nun kumasi iyidi. Neler oldu kacip gitti kimse bilmiyor ama bize suan ilac gibi gelirdi.

   7
   4
 2. Taiwo sana yazık etti.. Ne kadar beşiktaş forması giysende sen BURSA’nın bir evladısın.sercan, volkan ve ozan tufan köpeği gibi değilsin..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu