Serdar için bir yoklama daha!

Bursaspor'un yıldızı stoperi Serdar Aziz için dün hareketli saatler yaşandı. Galatasaray'da Semih Kaya'nın sakatlığı nedeniyle 1 ay sahalardan uzak kalacak olmasının ardından sarı kırmızılı takımın tecrübeli stoper için Bursaspor'un kapısını bir kez daha çaldığı bildirildi. 

Chejou'nun da Afrika Kupasında olmasından dolayı savunmaya oyuncu bulamayan Cim Bom'da yönetici Abdürrahim Albayrak'ın dün bu transfer için Başkan Recep Bölükbaşı ile bir görüşme yaptığı iddia edildi.

SERDAR BURSA'DA MUTLU

Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar ise kendilerine gelen herhangi bir teklif olmadığını belirtti. Serdar'ın Bursaspor'da oynamaya devam edeceğini belirtan Canatar,  “Galatasaray'ın daha önce bir teklifi olmuştu. Ancak Bursaspor yönetimi bunu kabul etmedi. Serdar, Bursaspor'un sözleşmesi futbolcusu. Püf nokta iki kulüp arasında yaşanacak olanlar. Şuan da devre arası için böyle bir olay olacağını zannetmiyorum. Serdar, Bursaspor'da olmaktan dolayı mutlu” diye konuştu.

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu