Serdar “Gururluyum”

Penaltı pozisyonu öncesinde Caner Erkin'le göz göze geldiklerini ifade eden milli oyuncu pozisyonu, "Caner bir pozisyon önce de bana pas attı, içeriye çıkarmaya çalıştım ama kimse yoktu içeride. Gene Caner'le göz göze geldik, iyi bir pas attı. Rakip de arkadan müdahale etti, hakem iyi yakaladı ve penaltı oldu" şeklinde anlattı.

  Bursapsor'un kaptanı Serdar Aziz  iyi mücadele ettiklerini belirterek, "Son zamanlarda stresli maçlar oynuyoruz. Tabii bunu son dakikaya bırakan da biziz ama bu mutluluğu yaşayacak olan da biziz. Zor günler geçiyoruz ülke olarak. Sahada elimizden gelenin en iyisini yaparak bunu biraz dindirmeye çalıştık. Ülkemizi mutlu etmeye çalışıyoruz, bunu az da olsa yapabildiğimizi düşünüyorum" dedi.

 

Serdar Aziz Konya'da oynanacak İzlanda maçı için ise, "İnşallah Konya'da müthiş bir atmosfer olacak. Konya halkı bizi Letonya ve Hollanda maçlarında çok iyi desteklemişti. İnşallah şimdi aynı desteği orada alacağız ve Fransa'ya gideceğiz" yorumunda bulundu

 

İHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu