Serdar Güllülü’den açıklama geldi

Bursaspor eski Denetleme Kurulu Başkanı Tayfur Serdar Güllülü sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu.

Değerli Bursasporlular, hakkımda çıkan haber değeri olmayıp Bursaspor Kamuoyunu meşgul eden bir konu ile ilgili açıklama yapma gereği hasıl olmuştur. 2021 yılında gerek 4. çocuğumun dünyaya gelmesi gerekse pandemi ile birlikte sosyal ve ekonomik olarak yaşanan sıkıntılar içerisinde hem aileme, hem işime sahip çıkmaya çalışma sürecinde 2021 Yılı aidatını 2021 Yılı içinde ödemeyi unuttuğum doğrudur.

Şahsım gibi aidat ödemesini yapmamış içinde Bursaspor eski Başkan ve Yöneticilerinin de içinde bulunduğu 673 üyenin ödeme yapmaması nasıl bir eksiklik ise Devletimizin bile vergi ödemelerini dijital ortamda kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağladığı bir Türkiye‘de Bursaspor Kulübü Derneği Yönetimi‘nin geçtiğimiz senelerde uygulananın aksine resmi siteden kredi kartı ile ödeme kabul etmemesi ve herhangi bir IBAN numarası belirtmemesi Bursaspor Yönetimi‘nin yapmış olduğu bir eksikliktir. (Bu kanallardan ödeme kabul edilseydi Benim gibi bir çok üye ödemesini zamanında yapabilirdi.)

Bu noktada 31 Ocak 2022 Tarihinde Soğanlı Mahallesi Yakın Çevre Yolu Üzerindeki Benzinlik ve Dükkanlar ile ilgili yapmış olduğum açıklamamın birilerinin tekerine çomak soktuğu Şahsımı direk hedef alan haber değeri olmayan ifşa ile gün yüzüne çıkmıştır. Hatırlarsanız 31 Mayıs 2021 tarihinde Son Genel Kurul’dan önce “Bahsi geçen Benzinlik ve Dükkanların Ziraat Bankası ve Denizbank’a verilen ipoteği ile ilgili kat ihtarı geldiği ve 2021 yıl sonuna kadar 77.671.494 ₺ anapara miktarlı kredinin ödenmesi gerektiği, aksi takdirde kredi ipoteği verilen Soğanlı Mahallesi’nde Yakın Çevre Yolundaki Benzinlik ve Dükkanların nakde dönüşümü için Bankaların işleme başlayabilecekleri anlaşılmakla beraber Yeni Yönetimin transfer tahtasının açılması ile beraber kredi konusu üzerine eğilmesi de gerekecektir” şeklinde uyarıda bulunmuştum.

Bursasporumuz‘u ilgilendiren bu önemli konuyu yakından takip edeceğimin bilinmesini isterim. Evet üyeliğim askıya alındığı için ilk Genel Kurul’da herhangi bir görev için aday olamayacağım, fakat zaten son iki Genel Kurul’da Bağımsız Denetleme Kurulu oluşturma çabalarım sanırım Şahsımın gerçekten Bağımsız olması nedeniyle kimsenin suya sabuna dokunmak istememesi nedeniyle akamete uğramıştı.

Ayrıca Bağımsız Denetleme Kurulu fikrini ortaya atıp Bizleri toplayıp sonra sağlık sorunlarını bahane edip Bursaspor Kulübü içinde başka limanlara yelken açan zihniyet Bağımsız Denetleme Kurulu’nun yaşamasına olanak vermemiştir. Bütün bunlara rağmen Bursasporumuz‘un tekrar ne yaptığını bilen güçlü bir şekilde ayağa kalkması adına Bursaspor Kamuoyunu en doğru, bağımsız ve tarafsız şekilde bilgilendirmeye aklımın kestiği kadarıyla çalışacağımı ifade etmek istiyorum.

Not: 2021-2022 Aidat ödemesini yapmakla beraber üyeliği askıda bulunan diğer üyelere ödemelerini yapmalarını hatırlatmak isterim.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kulüp Üyeliği aidatları malesef
  Eski başkanlar tarafından Banka hesaplarına temlik koyduruldugu için
  IBAN yada Kredi kartı ile ödeme olmuyor malesef.Bende elden ödeme zorunda kaldım.
  Kulübün durumu işte tamda budur…!!!

  22
  1
  1. @2010Ruhu yorumuna yanıt olarak

   mevzu aidat değil demektedir. Çakallarla dans sadece bir film adı değil, serdar kardeşim ÇAKALLARLA DANS etmekteyim demektedir. Başarılar.

   3
   1
 2. BEN DAHA ÖNCE DE YAZDIM..UNUTMUŞLARDIR NE VAR BUNDA DEDİM…AYRICA KİŞİLERİN BU ŞEKİLDE İFŞA EDİLMELERİ DE ÇOK YANLIŞ…GEÇEN BİR ÜYE YAZMIŞTI AYNI SORUNU…KARDEŞİM ALMANYA DA YAŞIYORUM VE KREDİ KARTIYLA İNTERNETTEN ÖDEME YOK..NE YANİ AİDAT ÖDEMESİ İÇİN ALMANYA DAN ÇIKIP GELECEK MİYİM?? BU KONUYA DİVAN EL ATMALI..İNSANLARI BURSASPOR DAN UZAKLAŞTIRMAMALISINIZ..

  14
  1
 3. yıl 2022 ödeme zorluğu var. Ki ödemeyi unutmuşta olabilir insanları bu tarz konular ile linç etmek saçmalık ötesi. Bu ilan listelerinin yayınlanması engellemeli.

  11
  1
 4. Hayatta insan bi borcunu bi’de kibar’casını
  Söylüyorum yediği kazığı unutmazmış
  Helebi Alacağı varsa hiç unutmaz gün sayarmış.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu