Serdar Aziz resmen Galatasaray’da

Serdar Aziz “Çok mutluyum. Benim için harika bir duygu. Dünya kulübünde forma giyeceğimiz için. Elimden geleni yapacağım. Sayın başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Transferimle yakından ilgilendi” dedi.

Açıklamasının devamında “Galatasaray’ın uzun zamandır benimle ilgilenmesi buraya gelmemde büyük bir etken oldu ben şimdi buradayım ailem ve ben çok mutluyuz. Çok büyük bir kulübe geldim. Şu anda Galatasaray’da olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bursaspor’un takım kaptanı olarak buraya geldim. Artık tecrübeliyim. Galatasaray’a büyük hizmetler verebilirim. Galatasaray formasını giymek müthiş bir duygu sabırsızlanıyorum oynamak için” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek “Kadroda düşünmediğimiz oyuncuları takasta Bursaspor’a önerdik. Bilal ve Furkan bunlardan ikisiydi. Sercan zaten geçen yıl Bursaspor’da oynuyordu” 

Serdar Aziz, Galatasaray’a transferi sırasında Fatih Terim ile görüştünüz mü? sorusuna, “Fatih Terim ile herhangi bir görüşmem olmadı Galatasaray’a gelmek için. Burada olmak çok güzel bir duygu onun haricinde Galatasaray’a Galatasaray olduğu için geldim. Hangi kulübün olduğu beni çok ilgilendirmiyor burada olmak ve Galatasaray forması giymek için çok sabırsızlanıyorum. Transferin arkasında çok güçlü duruldu ve bu en büyük etkenlerden birisi ve başkanımıza çok teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

SERDAR AZİZ’İN GS TV’YE AÇIKLAMALARI!

“Sakatlığım çok iyi durumda. Milli Takım’dan sonra Galatasaray doktoruyla tedavi oldum. Bundan sonra beraber olacağız her şeyi atlattım. Takım antrenmanları başladığımda ben de takımla çalışacağım. Saha içinde agresifim takım için mücadele ederim. Bir çok özelliğim var. Savunma oyuncularına göre çabuk bir oyuncuyum sıçramama da iyidir. Gollerim var. Bundan sonra umarım Galatasaray forması altında gollerime devam ederim.”

 

Serdar’ın basın toplantısında Bursaspor‘a ve kendisini yetiştirenlere teşekkür etmemesi dikkat çekti!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu