Serdar Aziz her an imzalayabilir!

Bursa.com – Milli stoperin takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken ciddi anlamda iki İstanbul ekibinin Serdar için kulüple temasa geçtiği öğrenildi. Serdar Aziz‘e ilk olarak Beşiktaş Kulübü resmi teklifte bulunmuş ancak taraflar anlaşamamıştı.

Bursa.com’un açıkladığı Fatih Terim’in Galatasaray’ın başına geçmesi halinde Aziz’e “seni Galatasaray’a alacağım” ifadelerinin ardından sarı kırmızılı kulüp resmi olarak Bursaspor ile temasa geçti. Serdar Aziz için bonservis konusunu soruşturan İstanbul ekibi böylece ilk resmi adımı atmış oldu.

Daha önce başkanlar zirvesinde Bursaspor Başkanı Ali Ay ile Beşiktaş Başkanı Fikret Orman bir görüşme gerçekleştirmişti. Bu görüşmede anlaşma sağlanamamış fakat en ciddi girişim de siyah beyazlılardan gelmişti.

Yine iki takımdan Beşiktaş’ın bu transferde bir adım önde olduğu belirtilirken anlaşmanın her an gerçekleşebileceği öğrenildi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu