Serdar Aziz çıkmazı!

A Spor’a bağlanıp, Aykut İnce’nin sorularını yanıtlayan Oyuncu Temsilcisi Canatar, şunları söyledi:”Serdar Aziz’e yurtdışından ve içinden her dönemde transfer teklifleri geliyor.Kendisi, başarılı ve milli bir savunma oyuncusu…Beşiktaş, Serdar’a; hem sezon başında, hem de devre arasında talip olmuştu.”

SERDAR’A ZARAR VERİR“Ancak bugün için bir İstanbul takımının ismini vermem etik açıdan yanlış olur. Böyle bir durum Serdar’a da zarar verir.Sezon başında ve devre arasında Beşiktaş resmi olarak Bursaspor’a başvurmuştu.Şu an için Serdar’ın herhangi bir kulüple görüşmesi yok, olamaz da… A Milli Takım’da oynayan 26 yaşındaki Serdar için her gün böyle transfer haberleri çıkabilir.Fakat Serdar’ın da korunması gerek.Bu dönemde, kulüp ismi vermem mümkün olamaz. Transfer teklifi gelince, ben teklifi Bursaspor’a iletirim. Bugün ise böyle bir şey yok.

İNTER DE İSTEMİŞTİİtalya’dan İnter, sezon ortasında Bursaspor’a resmi teklif getirmişti. Mancini istemişti, hatta Serdar’ı izlemek için Katar’daki milli maça kadar gitmişti. Fakat o zaman yabancı sınırına takıldı.Serdar’ı için Fransa 2016’yı beklememiz gerekir. Avrupa Şampiyonası’ndan sonra gelişmelere bakılır.”

TRANSFER BEDELİ YAZILI DEĞİLMenajer Haluk Canatar, Serdar’ın devam eden kontratıyla ilgili bir soruya şöyle cevap verdi:”Serdar Aziz’in sözleşmesinde ‘şu rakama serbest kalır’ gibi bir madde yok.Zaten Bursaspor Başkanı Ali Ay, sezon sonuna dek kaptanları için herhangi bir kulüple görüşmeyeceklerini açıklamıştı.”

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu