Serdar Acarhoroz’un çağrısı yanıtsız kaldı

Bursaspor Kulübü Başkan adayı Serdar Acarhoroz'un diğer başkan adaylarına yaptığı çağrı cevapsız kaldı.

Olağan Genel Kurul öncesi Başkan adaylığını açıklayan isimlerden olan Serdar Acarhoroz, diğer adaylar Erkan Kamat ve Emin Adanur‘a “Seçim sürecini şeffaf, dürüst ve Bursa’ya yakışacak bir şekilde yürütebilmek için diğer başkan adaylarını bir televizyon kanalında ortak canlı yayına davet ediyorum.” ifadeleri ile çağrıda bulunmuştu.

Acarhoroz‘un bu davetine diğer iki adayın da olumlu yanıt vermediği öğrenildi.

46 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @GREENGREENBEYAZ yorumuna yanıt olarak

    Adaylar sizi öne iten aciz ve korkaklar nerede çıksalar er meydanına da görsek geçmişlerini ve gelecekte BURSAspor dan bekledikleri gerçek amaçlarını pontus sevdalılarının ?

    1
    2
  1. @eskiteksasli yorumuna yanıt olarak

   Adam gayet şeffaf bir şekilde canlı yayına davet etmiş diğer adayları. Çıkarsın kim ne neler yapacaksa çatır çatır konuşur vaad lerini açıklar. Tarafsız bir gözle yazıyorum. Olması gereken bu. Üyeler de çıkar oyunu ona göre atar. Kimden kaçarlar. ? Neden kaçarlar. ? Hani herşey şeffaf olacaktı. ?

   18
   12
   1. @Safak yorumuna yanıt olarak

    Esasında minderden, yani er meydanından, yani ekrandan kaçılmaz.
    Tarışmaya çıkmayanlar bunun gerekçelerini ortaya koymalı.
    Adayları tam tanımıyoruz.
    Tanımak bizim hakkımız.

    12
   1. @eskiteksasli yorumuna yanıt olarak

    3 başkan adaylarının hepsi bir birinden bok toplasan bi adam etmez.emin çok abarttınız babasını çok iyi tanırım bursaspor,a 40 kuruş vermez boşa hayal kurmayın..

    13
    1
 1. Bence boş vaatler sallayacagi için kabul etmemişlerdir ! Her söylenen doğru olsaydı !? Orda olur olmaz vaatlerle algı yapıp, kendi reklamını yapacaktı ! Kimse kaybolan itibarini Bursaspor üzerinden sağlamaya kalkmasın ! Herkes vaadini seçim oncesi basın üzerinden ya da sosyal medya üzerinden açıklayabilir ! Boş işlerle kaybedecek zamanımız yok !!
  Başka BURSASPOR YOK !

  28
  24
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Bomboş yorum.
   1- Yayında vaatlerin konuşulacağına yönelik herhangi bir ibare yok.
   2- Boş vaat sallayacak olanlar hali hazırda yönettikleri ya da kullandıkları sosyal medya mecralarından da aynısını yapıyor.
   3- Kimse için bundan daha iyi bir fırsat olmaz. Herkesin gözü önünde açık şekilde yapılan tartışmadan daha önemli seçim çalışması ne olabilir?
   4- Ak koyun kara koyunun belli olacağı, kararsızların belki karar vereceği bir programda Bursaspor’dan başka kazanan olmaz.

 2. Çıkamaz kimse Serdar başkanın karşısına Serdar Başkan diyecek kamata elektrik ödeyemedin utanmadan aday oldun dönecek emin bebesine gittim ödetmediler diye herkese yalan söyledin ben gittim ödedim diye orda bitecek zaten iş çıkamaz korkaklar emin reklam peşinde kamat ise koltuk peşinde Serdar acarhorozun şahsı içinize sinmiyor olabilir ama yönetim listesi diğer 2 adayın da yönetim listesine 10 basar Bursaspor için hayırlısı Serdar başkandır

  27
  33
 3. Yaa arkadaş sen seçim için uğraşsana sanane ya ondan bunda yok parayı beraber ödeyelim yok çıkalım konuşalım hani borcu kendin ödücektin ortak ödenmesse nerde içraatın sen görüntü yapma bence çekil de kıyıya başkan olçak kişinin oylarını böleme bu kulüp bir sefer daha ali mesut erkan yaşamasın

  14
  8
 4. kamat kalan paraları için oldu emin adanurda reklam için serdar başkan 80 vericem diyor emin sözün eri olsa çekilir neden 40 veriyor rakibi 80

  12
  22
  1. @reklam yorumuna yanıt olarak

   Son gün Erkan başkan çıkıp 100 vercem der mi bi de? Bak sen işe. Son anda siler süpürür. Ben bu Erkan başkanın suskunluğundan uyuz oluyom beyler. Son gün kongre salonunda bi bomba patlatacak o ama, du bakam noolcak. Diğer adayları hiç uyandırmıyo şimdi. Resmen kerize yatıyo.

   1
   1
 5. bende emin adanur diyordum ama dünkü yazı yüzünden vaz geçtim hani hemen açılacaktı tahta sonra 20 dedin tamam dün niye 45 diyorsun emin adanur ile tahta açılmaz onu anladık

  9
  3
 6. aslında Bursaspor TV’de herkesin plan ve projelerini açıklamak isteyecekleri açık bir oturum olsaydı camiadaki soru işaretlerini ortadan bir nebze kaldırabilirdi. erkan dışında herkes soru işareti, biri sosyal medya ile çok güzel algı yönetiyor diğeride süslü transfer haberleriyle oy için sempatizan topluyor. keşke şeffaf olabilseniz hiçbiriniz güven vermiyorsunuz..

  1. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

   Ama işte Bursaspor TV kapalı be koçum. Ali Ay kapattıydı hatırlıyosan. Herşeyi kapattığı gibi. Ne Yeşil Bursa kaldı, ne bayan voleybol kaldı. Az daha basketi de kapatıyodu da, Allahtan Kızıl ailesi sahip çıktı, Ali’nin elinden zor kurtardı basketi.

   1
   3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu