Serdar Acarhoroz “Süper Lig için transfer yapmamız lazım”

Bursaspor Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda başkan adaylarından Serdar Acarhoroz kongrede konuştu.

Serdar Acarhoroz şunları ifade etti: “Bursaspor kalıcı gelir elde etmeden bu yükün altından kalkamaz. Borç sürekli ertelenemez. Bunlar da projelerle olur. Para olmadan başarı çok zor. Süper Lig’e çıkacağız. Bunun için de transfer yapmamız lazım. Bursaspor’un tüm sevdalıları ile el el yapacağız. Biz Bursaspor taraftarları içinden gelen, arma sevdalısı insanlarız. Stat projemiz var. Stadyum altındaki dükkanları kullanmak istiyoruz. Firmalarla görüşeceğiz. Büyük markalarla anlaşacağız. Çöplük gibi duruyor. Vizyonumuz için de bu gerekli. Hepimiz Bursasporluyuz. Ben Bursaspor’dan vazgeçemem. Birbirimizi karalamayalım. Bir başka projemiz ise Bursastore Cafe. Bursa’nın belli noktalarında olsun. Her yerde kahve içiliyor. Burada içilsin. Bu bizim kalitemizi gösterir. Bursaspor, Süper Lig şampiyonu. Bursaspor bir tane, başka da Bursaspor yok. Kim Bursaspor için bir şey yapıyorsa elinden öperim. Bursaspor kent mezarlığı yapılabilir. Paranın ufağı büyüğü olmaz. Ekonomi dengelerini yerine getirmemiz gerekiyor. Bursaspor’un başarı için elimden ne geliyorsa yapacağım. Yeter ki hep birlikte bir çatı altında olalım.”

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Civelek67 yorumuna yanıt olarak

   Hak veriyorum bu sözlerine lakin şu varki kalıcı gelir edemeyiz şu durumda kalıcı gelirimiz olan benzinlik ve dahi dereçavuştaki arsalara ali ay borcu karşılığında el koydu şuanda böyle şeyler açamayıp hemencecik el konulma veya oradan elde edilen gelire el koyma ihtimalleri yüksek yani sıkıntılı durumdayız.Ne ve nasıl bir çözüm yolu bulunur açıkcası bilemiyorum

   1
   1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu