Serdar Acarhoroz “Hepsiyle birebir görüşeceğim”

Bursaspor Olağan Genel Kurulu öncesi başkan adaylığını açıklayan isimlerden Serdar Acarhoroz dün bir basın toplantısı düzenledi.

Bursaspor Kulübü‘nün sırtında kambur olan elektrik borucunu ödediklerini hatırlatan Serdar Acarhoroz şu ifadeleri kullandı “Bursaspor‘un uzun zamandır gündeminde olan, kamuoyunu da meşgul eden bu sıkıntıyı bir türlü çözemiyordu. İlk önce 15 gün kadar önce UEDAŞ ile görüşmeler yaptık. Toplam 18 ay boyunca hiçbir ödeme yapılmamış UEDAŞ‘a. UEDAŞ yeterince iyi niyetlerle karşılaşmıştı ama karşılarında muhattap bulamamaya, muhattapların verdikleri sözlerinde durmadıklarından bahsettiler. Biz de 15 gün içerisinde elektriğin ödemesini planımız dahiline almıştık. Zaten elektrik değil, birçok ödeme var ama bunların başında elektrik vardı. Elektrik borcuyla ilgili, belli bir kısmını nakit verdik, geri kalan kısmını taksitlendirme ile çeklerimizi kestik. UEDAŞ ile karşılıklı sözleşme imzaladık. Bizim ödemeyi verdiğimiz tarihe kadar olan tüm borcu kapattık. Bunu şahsi kefaletlerimizle verdik, borcu üzerimize aldık. Sosyal medya görüyorum, verdiğimiz paranın haricindeki borç kulübü de bağlıyor falan diyorlar, kesinlikle öyle bir şey yok. Burada bire bir tamamen kendi şirketlerim ve şahsi imzalarımı atarak borcun tamamını üstüme aldım. Ödediğim parayı da, oldu da başkan seçilemezsek, bugüne kadar yapılan başkan adaylarının cebinden koyduklarını alacakla tekrar geri istiyorlardı, ben daha önceki yönetimlerde de Bursaspor’a elimden geldiğince destek oldum. Bunda da tıkı biraz daha yükselttik. Oldu ki başkan seçilemezsem de verdiğimiz parayı Bursaspor‘a bağışlayacağım. Bağış anlamında söyleyeceğim, böyle bir para geri talebimiz olmayacak. Şu an 1 milyon lira ödedim.”

İYİ BİR YÖNETİM LİSTEMİZ OLACAK

“En iyi şekilde en iyi yönetimi oluşturmaya çalışıyoruz. İyiyi bulmak derken, her şey maddiyat ile çözülüyor. Herkesin kendine göre başarısı vardır. Yönetimimizi, liste ile beraber teslim ederken göreceksiniz. Çatı kadro, AhmetBozdemir ile beraber çıktık yola. İyi bir liste olacak, Bursa‘da herkesin kabul edeceği bir liste olacak.”

UEDAŞ yetkilileri ile yaptığımı ilk görüşmemizde ‘Emin Adanur da 1 milyon lira para vermiş’ dedim, ‘öyle şey olur mu, bize kim para getirirse biz alırız‘ dediler. “Üye olsun, sokaktan geçen adam olsun, kim olursa olsun. Kurum olarak buna cevap verecektik fakat taraf olmayalım diye sustuk” dediler. Emin bey telefon dahi açmamış, orada yanlış bir yönlendirme var. Böyle bir durum yok. Bire bir samimi görüşmemizde konuşulan buydu, Emin beyin böyle bir talebi olmamış, ben nasıl bugün ödeme yaptıysam Emin bey de iyi niyetliyse gidip ödemesini yapardı. Zaten birçok şey söyleniyor, şu oluyor bu oluyor falan ben daha hiçbir şey olduğunu görmedim. Ben inanıyorum Bursaspor sevdalısı olduğuna ama varsa böyle bir sevdası o da, mesela ben ödediğim parayı sileceğim Bursaspor için sileceğim, o da şunu yapacağım bunu yapacağım yapsın, ödesin. Açıklamalarına da çok dikkat etmiyorum ama böyle bir şeyi kendisi de yapabilir. Bu da iyi niyet göstergesi olabilir. Ben bu borcu öderken iyi niyet göstergesi olsun, dediklerimizin arkasında durabileceğimiz bir durum olsun diyerek yaptık. Bursaspor, tüm yükü tek başına yükleyebilecek bir kulüp değil. Herkes, hep birlikte olalım, hep birlikte olalım. Biz olalım, Emin bey olsun, başkaları olsun. Biz herkesle Bursaspor’un faydası açısından gönül birliğini sağlayalım. UEDAŞ ile ilgili hiçbir sorun kalmamıştır, borcu kapanmıştır. Ama Emin beyin de müracatı ya da teklifi hiç olmamış bunu çok net söyleyebilirim.”

HEPSİYLE BİREBİR GÖRÜŞECEĞİM

“Mali tablo için Ahmet Bozdemir ile çalıştık. Ayın 6’sında söylemiştim daha önce, 21 milyon ödeme var FIFA‘ya. Bu olmazsa olmaz. Çünkü 6 puan siliniyor bir de 3 puan var, 9 puan çıkıyor. Bu 21 milyon olmazsa olmaz. Onun arkasında hemen 42 milyon lira tahtanın açılması için ödenmesi gereken para var. Toplam 65 milyon civarı olmazsa olmaz ödeme var. Toplam borçta bazı yöneticilerin alacakları vardır, ben o bazı yöneticilere sesleniyorum; Bursaspor‘un hakkı milyonlarca insan üzerinde hiç kimse hakkı olmadığı bir parayı kaybetmesin eğer gerçekten onlar da Bursaspor’a başkanlık yapmış insanlar olarak koyduklarını hibe etmeleri gerekiyor. Tabii ki çok büyük rakamlar olduğu zaman almasın demiyorum ama çok ufak tefek rakamlarda, döviz kuruna çevirip Bursaspor’a yük bindirmemeleri lazım. Bursaspor çok büyük bir markadır çok önemli bir kulüptür burada hizmet ettilerse bu gönül işi olması gerekiyor burası ticarethane değil. Onların iyi niyet göstereceklerini düşünüyorum. Başkan olursam hepsiyle birebir görüşmeler yapacağım.”

GERİ ADIM ATABİLİR

Emin beyin şöyle bir açıklaması vardı, ben 40 milyon lira para vereceğim. 40 milyonun üzerinde biri açıklama yaparsa geri çekileceğim diye sözü oldu, biz 200 milyonu afaki rakamlarla, 200 milyon bulduk adayız demiyoruz bunu divan kuruluna sunarken projelerimizle beraber divan kuruluna sunacağım. Sözünün eri arkadaşımızdır diye düşünüyorum, o da bizim yapacağımız bu atılımdan sonra geri adım atacağını düşünüyorum.”

ANKARA’DA GÖRÜŞMELER YAPIYORUZ

Yeni bir sürprizim var. Ben bunları bugün yapmıyorum 15-20 gündür sıkı çalışıyoruz. Bursaspor’un Özlüce tesislerinde Milli Emlak‘a 22 milyon lira borç var Vakıfköy bizim diyoruz Milli Emlak‘a 7 milyon borcu var. 1 haftadır Ankara’da hazinede yaptığımız görüşmeler iyi gidiyor. Bununla ilgili de çok iyi bir yapılandırma ve Bursaspor adına ben olmasam da başka bir başkan geldiğinde çalışmalarımı yeni gelecek başkana da sunacağım zaten, bu şahsıma yönelik değil Bursaspor için. Hazinede çok iyi görüşmeler yapıldı, birkaç gün içerisinde neticelendireceğiz. İmza yetkimiz olmadığı için sözlü kalıyor görüşmelerimiz, nasıl ki UEDAŞ için açıklama yapıldıysa, bunu seçimlerden önce de deklare edilmesi için elimden geleni yapacağım. Kısmet olur da başkan olursam, o borcu yapılandırıp oranın satışını da Bursaspor Kulübü‘ne emeğimizi hediye edeceğiz inşallah. Bursaspor Özlüce tesislerindeki hakkını tapusunu aldığı zaman zaten Bursaspor’un bundan sonra ve şu ana kadar olabilecek tüm olumsuzlukları tek parsel yerle çözülebilir. Orasını kamuoyuna açarız, nasıl olursa daha doğru olur diye. Ayrı bir projem daha var, ben başkan olursam başkanlıkta çok arkadan muammalı sözler geliyor, başkan şöyle para aldı oluşmaması için icra kurulu kuracağım 3 kişilik. İçinde vali bey olabilir, BTSO‘dan aday olabilir, Bursa’nın akil insanlarından biri olabilir. 3 kişiden bir icra kurulu kurup tüm ödemeleri tüm paraları onların imza yetkisine vermek istiyorum. O zaman daha şeffaf olacaktır muammayı ortadan kaldıracaktır. Bursaspor sitesinden belli başlı gelen giden paralarla ilgili internet sitesinden yayınlanmasını istiyorum. Futbolcuya ödenen paraları gelen paraları belirtelim şeffaflık olursa her şey ortadan kalkar. Yönetimsel hatalardan ötürü borç sürekli büyüdü. Katlı otoparkımız vardı kulübün tüm masraflarını karşılıyordu, şu an gelir getirecek iş yok. Stadyumun oradaki dükkanların getirisi olabilir önündeki arazi Pazar alanı olabilir, Özlüce’nin önüne bir şeyler koyabiliriz. Her gün para gelir, en azından şu anki düştüğümüz elektrik parası, personel maaşı, nakit para gelirse bunları da kaldırırız. Bursaspor koleji projemiz var. İnşallah hayata geçireceğiz. Birçok projemiz var kamuoyuna sunacağız hepsini. Yönetim olarak her şeyin kararını almak isterim tek başına karar veremem.”

Serdar Acarhoroz‘un yönetim kurulu listesinde yer alan Ahmet Bozdemir ise açıklamasında “Emin Adanur zaten tüzük gereği başkan adayı olamıyor. Bunu herkes kaçırıyor. Hep kendisini ön plana atıyor ama, bunu söylüyorsanız eğer bu yetkiye sahip olabilmelisiniz. Serdar bey nasıl ki başkan adayıysa, biz de yola çıkmışsak bu yola çıktığı arkadaşları bir türlü seçemedi bu zamana kadar. Ben şunu beklerdim, kendisinin bir lafı vardı ‘Ben şu anda 40 milyon para koyuyorum, oldu ki olmadı, 2 milyon lira bu kulübe para bağışlayacağım’ dedi. Kendisine sesleniyorum eğer ki başkan seçilemezse, onu da arayacağım ‘2 milyonluk parayı kulübe bağışlaması gerekiyor. Eğer bunu yapmazsa Bursasporluğundan şüphe ederim. Biz çünkü elimizde değil bütün bedenimizle bu işe girdik. İlk günden beridir Serdar ağabey ile beraberiz. Biz Bursasporluyuz. Başkan adaylığı geçirdim evet kazanamadık, elimizden geldiği kadarıyla Bursaspor’a destek olduk. Bendeki Bursasporluğun bir gömlek üzerinde Serdar ağabeyin olduğunu bildiğim için her zaman yanında oldum. Hiçbir zaman da, seçilsek de seçilmesek de Bursaspor’a destek olacağız. Bursaspor için elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Elektrik parasını ödedik, sosyal medyadan vurmaya başladılar utanmasalar hain ilan edecekler. Biz şov yapmadık, buna laf edenler o zamana kadar elektrik parasını gidip ödeseydi bu kulübü buraya getirmeselerdi.” ifadeleri kullandı.

59 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Acıklamalar daha çok emin adanurla münakaşa üzerine kurulmuş gibi geldi, 200 meseleside emin adaylıktan çekilsin diye soylenmiş sanki, icra kurulu maddesi ayrı mesele vali gelecek bursasporun ödemelerinin onayını mı verecek? Bilemiyorum kafamda çok soru var hiç içime sinmedi

  119
  12
  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   adam emin beye gönderme yapmıyo taraftar olarak yeniden kandırılıyosunz diye gercekleri yazmışhani uedaş a 1 milyon verdim demişti ya emin bey öyle birşey yokmuş gözünüzü acın demeye getiriyo

   4
   9
  2. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Elektrik parası ödemeyi üzerine alma kral hareket, şeffaflık hep istediğimiz bir şey, her harcamayı denetlemede çok iyi fikir, 2 aday çıkmasıda Bursasporumuzun yararina, fakat şuan projeden çok tahta için acil nakite ihtiyaç var.

   12
   1
  3. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Emin Bey’e Elektrik için yalan söylediğini söylüyorlar. Arkadaşlar adam salak değil eğer gerçekten de Serdar Bey’in dediği gibi olmuş olsa bu durumun ortaya çıkacağını bilir ve kendisine olan güvenin kaybedileceğini bilir. Serdar Bey’in şu sözü dikkatimi çekiyor. (UEDAŞ ile karşılıklı sözleşme imzaladık.) arkadaşlar bu sözleşme içeriği ne çekler karşılıksız çıkar ise borçu Bursaspor FK ödeyecek mi ? göz boyama bunlar inanmayın lütfen.

   13
  4. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Benim gönlüm de Serdar Beyden yana değildir. Serdar Bey Ali Ayın adamı diye düşüyorum. zamanında Ahmet Bozdemir 2018 Seçimlerinde Ali Ayın tekrar seçilmesine sebep olmuştur. Ayrıca Hatırlatma olarak; Emin Bey’in 40.000 TL den fazla verirse adaylığımı geri çekerim değil. Eğer gerçekten inanıyorsam art niyet olmadığını düşüyorsam geri çekilir aksi takdir de 1 fazlasını veririm demişti.

   15
   1
  5. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Adamın tek icraatı elektrik borcu ben size söyleyeyim… Allah yardımcınız olsun ama amacınin Bursaspor olduğunu düşünmüyorum bu arkadaşın…

   16
  6. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Elektrik faturası yapılandırmayla başkan olacağını sanıyor ! Çek dedigin kağıt parçası, ödemezsen bi anlam ifade etmez ! Kimin projesi olduğun belli degil…Çekin ellerinizi Bursasporumuzun uzerinden !
   Bu sene adam gibi bir yönetim gelmesse biteriz…! Herkes aklını başına alsin…
   Başka BURSASPOR YOK !!!

   19
   1
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Ben de Bursaspor’a süt yoğurt peynir veren süthane ile yapılandırmaya gitsem, ikinci başkan falan yapar mı beni acaba Horoz?

  7. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   bu arkadaşların ikiside hoş ve boş konuşuyorlar adamlar daha şimdiden ankarada milli emlakla özlüce arazisinin pazarlığına başlamışlar burayı bursaspora kazandırıp imara açtırmak ben genel kurul üyesi olarak bunlara oy falan vermem

   21
   3
  8. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   40 milyon TL den fazlasını harcayacaklar o zaman diğer adayın çekilmesi gerekir ayrıca taahhüt ettiği 2 milyon TL yi de derhal kulübe bağışlasın

   22
   43
  9. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş tat verdiniz artık o içime sinmedi bu içime sinmedi bi dağılın ya adam 4.5 milyon elektrik parasını ödedi farkındamısınız

   33
   29
   1. @Şakamısın yorumuna yanıt olarak

    Babasının parasını mı veriyor sanki bu adamda siyaset kuklası ayrıca ali ay ve mesut mestan sıkı dost sence bundan hayır gelir mi gene bu 1060 satılmışlar üşüştü buraya yeter artık hükümet in yatacak yeri yok hep kendi adamalarına yol veriyor bu ülkede sağcısı solcusu , din , dil , ırk ve mezhep vs ayırmadan ne zaman hak edene görev verilecek o tff başındaki zat aynı öncesi gibi siyaseti adamı her yere sindiler buna durda denilmiyor ayrım yapılmadan asam gibi hak eden verilse ülke şahlanır ama nerde

    5
    1
   2. @Şakamısın yorumuna yanıt olarak

    Yanlışın var 4,5 milyon ödemedi. 1 milyon ödedim dedi ama yaptığı ödemeye ait bi dekont görüntüsü yok ve kalan kısmı Çek yazdım dedi. Şunuda hatırlatayım bu adam evrakta sahtecilikten içeri girmiş birisi 2 gün öncesine kadar googlede çıkan haberler şimdi çıkmaz oldu adam googledeki haberleri bile kaldırtmış. Ben başka bişey söylemiyorum.

    16
  10. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Serdar bey siz resmi olarak şuan Bursaspor’da hiçbir yetkiniz yokken bankalar sizle hangi sıfatla konuştu ve limit acti? Son 4 yılın mali verilerini nereden temin ettiniz? 200milyon için neyi ipotek veriyorsunuz ? kanuni takipteki krediyi ve vergi borçlarını yapılandırmadan nasıl limit actirdiniz ? Lütfen bu soruların cevabını verin

   36
   2
   1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

    Adam iş insanı. Bankalarda sıra numarası alıp gişe görevlisi ile muhattap olacak değildir herhalde. İlla bankalarla irtibatı olup üst kademedeki kişilerle muhataptir. Gerekli konuşmayı yapmış mıdır yapmamış mıdır bilemem ama istese ön görüşme de yapar resmi olmayan ön sözleşme de yapar.

  11. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Kulübümüzde her başkan adayı ” biz bu işe tüm bedenimizle girdik” diyip 1 lirasını bile bağışlamıyor hepsi birbirinden üç kağıtçı hepsinin derdi reklam imaj ne emine ne buna zerre güvenmiyorum kulübümüzde değişmesi gereken ilk şey başkan değil zihniyet ve vizyon , başkanının adını bile bilmediğimiz altınordu playoff oynuyorsa biz 10. tamalıyorsak önce başkan değil zihniyet değişmeli, şirketlemeye gidilmeli.Bunlarla yola çıkılırsa eskişehirden daha hızlı dağılırız.

   47
   2
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Sadece sen değilsin bu adam Nedense hiç güven vermiyor. 200 milyon derkende yine net değil plan proje diyor biz çok duyduk bunları emin adanuru verdiği sözden vurmaya çalışıyor ama adam senin gibi plan proje olursa demeden 40 milyon veriyorum dedi sende 200 milyon bahanesiz hemen veriyorum diyorsan oda çekilir bizde çekilir alkışlarız seni merak etmee

   37
   6
 2. Sadece sayın Adanur’a üstü kapalı sallamışsınız. Açıkçası size hiç güvenemiyorum. Umarım Emin Adanur Bursaspor’un yeni başkanı olur yoksa…

  58
  21
 3. Sayın Emin Adanur,lütfen yukarıdaki şahsa kanıp adaylıktan çekilmeyin .Bu kişinin geçmişini araştırdım gelmesi bizim hayrimiza olmaz hatta amatöre kadar düşeriz.Lutfen Sayın Adanur siz bizim son şansımızsiniz

  43
  15
 4. Bakın arkadaşlar tekrar söylüyorum bu arkadaş siyasetin adamı. Büyük ihtimal belediye bu adamı çıkardı aday olarak. Dünkü haberde trolleri yersiz övüp algı yapmaya çalıştılar sayfada.Limakla anlaştım dedi.Limak iktidardan en çok ihale alan 5 firmadan biri. Bu adama hiçbir kimse tanımıyorken direk okey vermeleri şaibeli.Israrla Emin Adanur başkan adayını toplumda düşürmeye çalışıyor.Ortada 200 milyon yok 200 milyon koyulacakmış gibi algı yapıyor.Bursasporu hem daha çok siyasete hemde daha çok borca sokucak.Borçlanmaya yönelik plan sunuyor.Sakın bak sakın diyorum bu adamı seçmeyin siyasete tekrar bulaştırmayın bizi !!!

  42
  11
  1. @BenJa yorumuna yanıt olarak

   Bir şey daha ilave edeyim, arkadaş elini kolunu sallayarak Hazineye nasıl girmiş. Besbelli siyasi başkan adayı olduğu

  1. @Karacabeyli yorumuna yanıt olarak

   Ahmet Bozdemir var arkasında onda da para yok aslında Bozdemir ismi daha çok ikna edici bu adama bir türlü ikna olamadım hepsi reklam peşinde…

 5. Ne iş önceki yorumların hepsi silinmiş.Admin senin adayın bu adam herhalde.Yorumlarin hepsini sildigine göre benim bu yorumumu da yayınlamayacaksin.Ama ekran görüntüsünü aldım sildigin vakit sosyal medyadan reklamını yapacağım.Bakalin nekadar tarafsizsin

  20
  6
 6. Serdar Abim 200 trilyon demiş. Emin Bey 40’ı koyup, 41 diyen varsa çekileceğim demişti. Hadi bakam noolcak şimdi. Sen çekil aradan artık Emin Bey, Serdar Abim 200’ü patlatacak, tabanca gibi takım yapçaz seneye. 40 milyonla Karacabey Birlikspor’a başkan olunup 3.ligde şampiyonluk kovalanabilir. Bu da iyi fikir.

  14
  70
  1. @Fiko yorumuna yanıt olarak

   Bu adamın daha dune kadar resmi evrakta sahtecılıkten davaları vardı bundan dolayı ceza yattı şimdi sırada bursaspormu var Allah akıl fikir versın

   4
   2
  2. @Fiko yorumuna yanıt olarak

   200 koymuyor dikkatli oku senin gibi çorbacilar yüzünden kulüp bu seviyelere indi.Boyle basiretsiz yöneticiler geldi.Adamda kuruş para yok.200 milyon finans bulacağım diyor.Yani bankalardan borç alacağım kulübe diyor.Çorbacı sen ben de gidelim bulalım finans olalım başkan.

   12
 7. serdarbeyi tanımam isminide yeni duydum ama şu bir gercek 1 seneden beri ödenmeyen elektrik borcunu üstlenip bir miktar peşin verip gerisinide ceklerle kapattıysa şu dönemde bursaspor için bulunmaz bir nimet adam kendini kanıtlamak için 4milyon tl yi başmış eline koluna sağlık kesene bereket hatıra kombinesinde toplanan para ortada herkes klavye başında atıp tutuyoda para veren yok adam cıkmış bursaspor sevgisini ıspatlamaya calıyo helal olsun tabiii bizim cok bilmiş taraftarımız varya istemezuk derler bence serdar bey başkan adayımız olmalı ali ay denilen adamı 3 sefer başa getiren zihniyet inşallah serdar beye hayır demezler bursasporumuz için hayırlı uğurlu olsun derim sanırım herşey cok güzel olucak gibi duruyo NOT taraftarımızada fazla yüklenmek istemiyorum o kadar cok basiretsiz başkan gördülerki artık kimseye güvenemez oldular sanırım ama durum ortada bursasporun nesi kaldıki artıkcukka yapsınlar sanmıyorum

  14
  34
 8. Saygıdeğer Bursaspor taraftara bu adamın özetinin size bildiriyorum
  Erkan kamat 2…. Konuyu uzatmayın biryerlere bağlamayın sakın

  8
  1
 9. Biri 40 milyon Koyuyo Biri 200 Hepsi Dümenci Hepsi Nerden Ne Yerim Hesabındalar Kimse Bursayı Bursasporu Düşünmüyo Cebimi Nasil Doldururum Hesabındalar Yine Yeniden Söylüyorum Şirketleşmeliyiz Yoksa Ne Alisi Biter Ne Horozu Ne Emini Bursasporun Yakasını Bırakın Artık Leş Kargaları

  5
  4
 10. Elektrik parasını ödedim, Elektrik parasını ödedim, Elektrik parasını ödedim, Elektrik parasını ödedim, Elektrik parasını ödedim, Elektrik parasını ödedim, Elektrik parasını ödedim
  Eh be kardeşim. Tamam anladık. Baska

  4
  1
 11. Hep aynı yalanlar bursaspor koleji, stat dükkanları, özlüce arazisi… gazetecilerin zamanında yazdığı üfürükleri proje diye kaç seçimdir satıyorlar. Kimse kusura bakmasın da milli emlak alıp seni karşısına Bursaspor tesislerinin durumunu neden konuşsun? Sen kimsin? Vasfın ne? Randevu bile vermez. Erkan kamat vari açıklamalar. Ben bir kongre üyesi olarak hayatta oy vermem.

  4
  1
 12. Geçmişinde çete yoneticiligi ve dolandırıcılık gibi suçlara karıştığı yazıyor.Taniyanlar da hakkında iyi şeyler söylemiyor.insallah emin adanur seçilir.yoksa klüp yokolacak.

  3
  1
 13. Ahmet bozdemir le yürüyor tam kolpa erkan kanat ve bu adamdan bi cacık olmaz işin tuhafı erkan kanat.neye dayanarak tekrar adaynoluyor ozaman ali ay olsun bari personel parası öder fatura öder şaka gibi

 14. Sevgili Bursasporlu lar ,ilk önce sağlıklı sevgi dolu bayramlarımız olsun .Başkan seçilecek kişi Bursaspor için hayırlısı olsun ben kongre üyelerine sesleniyorum lütfen bu kongreye gelin sizin istediğiniz aday olmayabilir oy da kullanmayacak olabilirsiniz lakin Bursaspor sevdalısı iseniz kongreye gelirsiniz
  Bursaspor 300,500 kişi ile kongre yapmamalı dost düşman görmeli biz büyük bir camiyiz kentimin çok değerli sayın eski başkanlarım lütfen ilk önce siz gelin Bursaspor en azından kongresinde bulunun bakin güzel insanlar güzel ve rahmet ile anıyoruz sizlerde isimlerinize münhasır güzel ve rahmet ile anilin lütfen her kongre üyesi Bursaspor kongresine gelerek sahip çıktığını göstermeli sonra öyleydi böyleydi demeyin lütfen Bursaspor kongresi sırtlan ve çakallara bırakmayın lütfen

 15. Ne Acarhoroz ne de Adanur başkanlık yapacak kalibrede değil dikkatimi çeken nokta Acarhoroz un Adanur u karalamaya çalışması daha başkan olmadan başkalarına sallamaya başlaması Ahmet Bozdemir gibi çok büyük bir yalanla ( aday olduğunda yanlış hatırlamıyorsam Ukraynalı bir firmayla sponsorluk anlaşması imzalamış gibi yalan dolan işlere girişmişti ) taraftarı kandırmaya çalışan şahışla beraber olması iyi düşünülmesi gereken şeyler açıkcası çok samimi gelmediler Özlüce projesi falan bunlar biraz da biz ceplerimizi dolduralım mesajı veriyor bana

  2
  2
 16. bişeyler var kulüp içerisinde kimsenin bilmediği, yada kulübün elinde önemli bir koz var. yoksa geçen seneye göre daha berbat bir durumda olan bu kulübe neden insanlar bu kadar buyük paraları göze alıp aday olduğunu söylesinler. dikkat etmek lazım. inşallah herkes kulüp tarafındadır taraftar gibi.

  1
  1
 17. 200 rakamı bana gerçekçi gelmiyor temenniden öteye geçmez diye düşünüyorum. Ondan sonra başkan olduktan sonra aa şöyle oldu engellendi böyle borç varmış oraya gitti falan filan muhabbeti olmasın. Bir yandan konuşmaların çoğu Emin Adanura gönderme içeriyor bu içime sinmedi ama diğer yandan da bu mücadele belki yarar getirir diyorum. Kısacası hayırlısı bakalım Serdar Beyin maddi gücünü ve Emin Beyin de sürprizlerini görüp düşünmek lazım.

 18. Bu adam eski futbolcuları bile dolandırmış, ismini vermek istemedigim eski bir bursaspor futbolcusu kuzenim olur, ‘beni bile dolandirdi zamaninda, gerisini sen dusun’ dedi.
  Bu adam olmasın da kim olursa olsun

 19. Tamamen suçlama ve manipülasyon üzerine kurulu açıklamalar. Geçmişleri de düşünüldüğünde bu kadroya güvenim sıfır umarim seçilmezler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu