Serdar Acarhoroz, Bursaspor’un elektrik borcunu…

Bursaspor Kulübü Başkan aday adayı Serdar Acarhoroz'un Limak Enerji ile yeşil-beyazlı kulübün borçları konusunda anlaşmaya vardığı belirtildi.

Uludağ Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytaç ile görüşen Serdar Acarhoroz ve yönetim kurulu listesinde bulunan Ahmet Bozdemir, Safa Gönen Bursaspor’un 4 milyon 360 bin ₺ tutarındaki ödenmemiş faturaları ile ilgili anlaşmaya vardı.

Bugün UEDAŞ yetkililerinin çek tahsilatlarını yapacağı ve sonrasında basın toplantısı düzenleyecek olan Serdar Acarhoroz‘un detayları açıklayacağı belirtildi.

3 Yorum Onay bekleyen 14 yorum var

  1. Başkan adaylarının birden fazla olması tabiki kulüp açısından son derece faydalı. Mecburen seçilmek için bazı adımlar atmak zorundalar ancak önemli olan bu adımların sürekliliği ve kalıcı olması. Ancak benim adamım olsun kulübü ben yönetim ben ne dersem yönetim ona uysun kulüp küçük olsun bizim olsun mantığı ile hareket edilecek olursa kulüp filan kalmiyacak ortada çünkü her sene başarı gelmediğinde bitişe doğru daha fazla yaklaşıyoruz. Elimizdeki son imkanlar başka zaman başka imkan filan kalmadı. Herkes kendi cikarindan çok kulübe faydalı olucak işler yapmalı. Şeffaf olmalı herkese durumu anlatmalı ve neler yapacağını nasıl bir planı olduğunu tek tek açıklamalı…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu