Serdar Acarhoroz adaylığını geri çekti!

Bursaspor Olağanüstü Genel Kurulu öncesi başkan adaylığını açıklayan Serdar Acarhoroz hem adaylığını geri çekti, hem de kongre üyeliğinden istifa etti.

Acarhoroz’un açıklaması şöyle;

45 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Enes yorumuna yanıt olarak

   Agacım sokakta bursalı kim gelse tefeci, üçkağıtçı, birinin mal varlığını kullanıyor kendi parası yok öyle böyle birşey anlatıyor daha kimse iyi birşey söylemedi bu adam hakkında tanımam etmem bu kadar dedikodu doğruysa yani gelmesin bir zahmet

   21
   11
  2. @Enes yorumuna yanıt olarak

   Maalesef Türkiye’de İftira Çamurları Atıp Bir Kenara Çekilip Milletin Bu İftira Peşinden 100’lerce Kişinin Doğrumuş Gibi Takip Etmesi Delilsiz Şuursuzca Normal Hale Geldi – Bunu Ana Muhalefet Partileri Devamlı Yapıyor Yüzlerce Hukuki Dava Kaybetikleri Halde! Yeni Örneğini Bu Sabah Yaşadık Adam Taa Amerika’ya Bir İnşaatın Önünden Bu Senin Çocuklarının Diyor! Artık Bıkkınlık Verdi Böyle Çamurvari Çirkin Politika Çünkü Bu Tür İftiraları Milletin İlliklerine Kadar İndirdiler Al İşte Tanımadığımız Bir Adamı Adaylıktan Bile Soğutuyoruz!

   22
   20
    1. @Efkarli yorumuna yanıt olarak

     Eğer pis siyaset 3 milyon aileyi Toki ile ev sahibi yapmak ise PKK’yı devamlı gömmek ise Liderini 20 senedir kodese tıkmak ise Ermeni’yi tarumar etmek ise Endüstriyi Tarımı dünyada top 10 yapmak ise Gaz sıkıntısı olmasın diye 100% stok yapan tesis inşaat etiyse Bursa’da en fakir aileleri bir bile ev araba iş sahibi yaptıysa senin dediğin ağzından sadece osuruk niteliğindedir!

     4
     5
     1. @Jumanji yorumuna yanıt olarak

      3 milyon aileyi konut sahibi yapamaz, sadece seçime yönelik göz boyama. Pkk ile mücadele devlet politikasıdır. Hangi hükümet gelse pkk ile mücadele eder. Lideri Abdullah Öcalan ise Dsp iktidarda iken yakalandı. Habur rezaleti ve megri megri, seçimde kürt kökenli vatandaşlardan oy alabilmek için Abdullah Öcalan ın mektubunu okutma rezaleti de Akp nin rezilliğinin cabası. Rusya Ermenilere Abd ile yakınlaştığı için ders vermek istediği için Azerbaycan a yol verdi, sen önce Rusya nın şehit ettiği 36 askerin intikamını alacağına Putin in kapısında yarım saat bekleyip, S 400 ler için nasıl yalvardığının hesabını ver. Gaz stoğu palavrasını ancak senin gibiler yer, kışın görürsün stok var mı, yok mu?, Bursa daki fakir aileleri ev sahibi ne zaman yaptı yaz da bilelim, ayrıca yerli dedikleri araçta yerli oranı yüzde 40 bile değil, motoru, şasesi ve diğer aksamlarının tamamı ithal. Bir görelim bakalım 1 milyonun altında fiyata satacaklar mı? Milleti kandırmayı bırakın, hırsızları savunmayın.

   1. @Jumanji yorumuna yanıt olarak

    Gobbelsi bile mezarında ters döndürecek hükümet yakanları varken tutmuş ana muhalefet partileri yalan söylüyormuş muş doğru ulan doğru herkes yalancı ama sizin gibi çomarlar kadar yalancı ve iftiracısını dünya görmedi en son sebebi hilkat rye Abdülhamit asıldı dedi buna bile inandınız yüzsüz kahverengi çorap suratlı adamlar sizi

    11
    8
    1. @Pirlo yorumuna yanıt olarak

     Eğer pis siyaset 3 milyon aileyi Toki ile ev sahibi yapmak ise PKK’yı devamlı gömmek ise Liderini 20 senedir kodese tıkmak ise Ermeni’yi tarumar etmek ise Endüstriyi Tarımı dünyada top 10 yapmak ise Gaz sıkıntısı olmasın diye 100% stok yapan tesis inşaat etiyse Bursa’da en fakir aileleri bir bile ev araba iş sahibi yaptıysa senin dediğin ağzından sadece osuruk niteliğindedir! Çorabı da giyen kim olduğunu herkez biliyor ne oldu Ukranya’ya gidemedinizmi bu sene fuarlara!

     3
     1
    2. @Pirlo yorumuna yanıt olarak

     Kulüp neden bu durumda hiç düşündün mü ? Düşünürken aynaya bak, sizin gibi zihniyete sahip insanlar yüzünden, ama size ve sizin gibilere inat, Bu ülke ve bu şehir çok daha iyi yerlerde olacak…

 1. Kardeşim tmm Ali Ay hata yaptı fakat bizi buradan kurtaracak ve kendini af ettirecek tek başkan adayıdır tmm hepimiz kızdık ettik ama onu beğenme bunu beğenme şuan için diyemeyiz.. Hele 20 TL bilet parası vermeyen adamlar kesinlikle sussun.

  66
  23
  1. @9Maratonüst yorumuna yanıt olarak

   EVET KATILIYORUM. SEVERİZ SEVMEYİZ AMA ŞU AN FİKİR JİMLASTİĞİ YAPARSAK EN MANTIKLISI ALİ AY GİBİ GÖRÜNÜYOR (ELLE TUTULUR BAŞKA ADAY ÇIKMAZSA). ÇÜNKÜ EN BÜYÜK ALACAK ONUN VE GERİYE KALAN ALACAKLILARI BİR ŞEKİLDE KAPATIP TAHTAYI AÇTIRIR. VE SÜPERLİGE ÇIKARINCAYA KADARDA ALACAKLARINI ERTELEYİP, BİR KISMINIDA SİLER DİYE DÜŞÜNÜYORUM. AMA TABİKİ DERSİNİ ALIP YİNE YANLIŞ KADROYLA YOLA ÇIKMAZ İSE (MENAJERLER,MALİ İŞLER SORUMLUSU,YÖNETİM KADROSU…VS)

 2. Başka da aday yok zaten yönetim devam edecek galiba.Devam ederlerse de ben iyi niyetli bir yönetim olduklarına inancımdan dolayı destek verilmelidir kanaatindeyim…

  59
  25
 3. Her zamanki gibi belediye başkanı adaylığını geri çektirdi uyanın millet amaç Bursasporu yok etmek daha önce timur noyanları adaylıktan çekenler bugün bu şahıs adaylıktan çekmiştir

  43
  39
  1. @Prusa yorumuna yanıt olarak

   timur noyan kendi çekildi çünkü o seçime girse kaybedecekti bunu herkes biliyordu kendide ama tek aday olsa çekilmezdi.

   8
   8
  1. @İsmett yorumuna yanıt olarak

   bursaspor ismi dahada kötüye gitmesin diye istemedi çalışanları bile sevmeyen adamı bursasporlular neden sevsin desteklesin

   7
   2
 4. Sevgili Bursaspor’lular kendileri ve Bursa için en doğrusunu yapmış şahsen kendisine bu yaptığından dolayı teşekkür ederim iş hayatinizda basarilar

  16
  1
  1. @Junior yorumuna yanıt olarak

   Recep Günay, bu Serdar denen heriften 10 kat daha iyi başkanlık yapar. Hatta para da bulur. Bu Serdar’ı kimse tanımıyo. Hiç bi işadamı buna güvenip para vermez. Ama REcep Günay naapar eder, büyük başları kandırır ve parayı bulur. Tahtayı açar.

   2
   4
 5. Bu kulübün başkana ihyltiyaci yok kapatılmaya ihtiyacı var kulüp bitmiş halen başkanlıktan bahsediyorsunuz ne başkanı 2 sene transfer yasağı geldi zaten 3.cü lige ordanda amatöre gideriz kapatın kulübü bari o rezillikleri yaşayıp dahada kahrolmayalım..

  6
  6
 6. Yapılacak olan gayet açık ve net.Bursa sanayi odası duruma el koyacak arkadaşlar şehrin önde gelen kurum ve kuruluşlardan gücü nispetinde yardım toplayıp,sen ben kavgası olmaksızın hep bir araya gelip bu kulübü nasıl ayağa kaldırırızı düşünüp planlayacaklar,bu takımın başına bu saatten sonra başkan olarak gelmek isteyen arkadaşında başarılı olacağını düşünmüyorum,doğru olan sanayi odası taşın altına elini koyup kendilerinin belirleyeceği bir yönetim kadrosu ortaya koyup dışarıdan takip edecekler başka bir çıkış yolu ben göremiyorum,kısır çekişmelerden bursaspor ve şehir etkileniyor inşallah akıl kazanır

  5
  3
 7. Çorbacı selim ve saz arkadaşları adaylığını koyacaklar herhalde.Ya da ceplerini dolduracak başkan ve başkan adayları bekleniyor.

 8. Hala anlamadınız değil mi.? belediye aday çıkmadığı için devam edecek. Çıkan adayı da kendileri geri çektirdi zaten. belediye kendisine muhtaç olduğumuzu tekrar hatırlatmak istiyor. ANLAYIN ARTIK.

  2
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu