Serdar Acarhoroz “21 milyon TL’yi gerekirse ben öderim!”

Bursaspor Kulübü Olağan Genel Kurulu öncesi Başkan Adaylığını açıklayan ve dün Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç'e yönetim kurulu listesini teslim eden Serdar Acarhoroz bugün basın toplantısı düzenledi.

Basın toplantısında iki konuya değinen Serdar Acarhoroz, Olağan genel kurulun ileri bir tarihe erteleneceğine dair bir takım söylentiler duyduklarını ifade ederken Bursaspor Kulübü‘nün FIFA‘ya ödenmesi gereken 21 milyon ₺ tutarındaki rakamın üç başkan adayı arasında ödenmesi için teklif yaptı.

Serdar Acarhoroz “Bugün oluşan şartlar neticesinde bu söylentiler doğruysa, Bursaspor‘un en geç sezon başı FIFA‘ya ödemesi gereken 21 milyon ₺‘nin ödenmemesi halinde 3 puan FIFA’dan 6 puan da tahtadan olmak üzere 9 puanımızın silinmesi durumuna sebep olacaktır. Bursaspor‘un lige eksi 9 puan ile başlamasını önlemek için bir teklifimiz var. Diğer aday arkadaşlarımla birlikte Bursaspor camiasında birlik beraberlik sağlamak adına, bu parayı ortak bir şekilde ödemeyi teklif ediyorum.” dedi.

ÖDEMEZLERSE BEN ÖDERİM

Acarhoroz “Ben Bursaspor için hizmete talibim bu yüzden ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Diğer aday arkadaşlar bu teklifimizi kabul etmediği takdirde ise biz Bursaspor adına bu ödemeyi yapmak, kulübümüzü bu durumdan kurtarmak istiyoruz. Tıpkı elektrik borcumuzu üzerimize alıp ödediğim gibi, bu ödemeyi de Divan Başkanı‘na yapmak istiyorum.” ifadelerini kullandı.

39 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başkan adayları ile ortak ödeyelim 21.Milyon tl diyor. Aslında çok mantıklı. Ama sayın aday unutmuşsunuz sayın Kamat ta para yok. O nasıl ödeyecek. ? Mış lardan muş lardan bıktık artık. Ayranımız yok içmeye donsuz gidiyoruz !!!!!!…

  96
  4
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   ödeyebiliyosan tek basina ödesene sayin horoz. laf ile sov yapmayla olmaz..

   ciddi ciddi “Timsah Arenanin önünü pazar alani yapalim, oto yikamalar yapalim” diyen bu adamin vizyonu mu kulübü kurtaracak???

   19
   29
   1. @hako yorumuna yanıt olarak

    Erkan kanatta para olsaydı elektrik parasını oderdi.futbol anlamında basiretsiz (başarısız anlamında kelime)kamat.yaziklar olsun.atom karınca haklisin

    9
    1
    1. @Erhan yorumuna yanıt olarak

     Ben bu başkanın gayret ve çabalarından dolayı faydalı olabileceğini. Bursa Spor Kulübünü Eski güzel günlerine kavuşturmak için elinden geleni yapacağına inanıyorum.

     5
     11
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar bu adam ali ay ve mesutta kanka siyaset kuklası ayrıca elektirik borcunu da çek ödeme yaptı bunların planı kamatıda bilerek aday gösterdiler oylar bölünsün diye aklımıza alalım 1060 satılıklarda bunu aklama peşindeler yorumlardan görürsünüz adanur siyaset kuklası değil artı hükümeti eleştiren biri adamın gelmesini istemiyorlar kendi kuklalarını koymak istiyorlar

   19
   16
   1. @Selçuk yorumuna yanıt olarak

    Sana tek şunu sormak istiyorum adanur hükumeti eleştiren biri öyle yani babası Mehmet adanur hükumeti adami degil yani babasini çok iyi tanırım hastane kantini istenirken eşki fakülteyi….bana anlatmayın adanuru ö yüzden mi ilk başta Ekrem pamuk dedi sonra hasretine cevirdi işi ezbere konuşmayın….

    1. @Tarık yorumuna yanıt olarak

     İkiside aynı halt fark eder mi siyaset piyonları 200 milyon verecekmiş safları kandırır o gelir kaynağı sağlıyacakmış arkadaş arsa vs ne alırsan al şuanda ali ayın borcuna karşılık gidiyor arsa ve benzinlik gitti toplamda 82 milyon tl arsa ve benzinlik ali ay 150 verdim demişti sözde ALLAH BİLİR tabi 68 milyon tl var bunu farklı yollardan tahsil edebilir ali ay bu yüzden eğer ki noter kaynaklı çıkıp şu kadar vereceğim desin eyvallah adanurda aynı şekilde öyle güven oluşur zaten serdar mestan ve ali ayla dost ne amaçla geliyor olabilir erkanı bilerekten aday göstertiler serdarın önü açılsın diye adanur hükümeti eleştiren birisi o yüzden belediye gelmesini istemiyor ileride sorun olur diye ben artık siyasi kukla gelmesi istemiyorum siyaset ne zaman girdi halimiz ortada çoğu başkanıda akladılar zaten eğer ki serdar gelirse mestanı aklamaya çalışacaktır Sonumuz kocaeli gibi olması istemiyorum ben eğer öyle olmasını isteyorsanız buyurun seçin

  3. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Keşke serdar acarhoroz ve emin adanur birleşse.. muhteşem bir yönetim çikar ortaya.. ikisi de oldukça istekli ve hirslı gözüküyor.kamat aradan çıksa ve bu ikili birleşip yeni guçlü bir yonetim kursa nasıl olur?

   33
   14
 2. Karşılıksız çekle ben de öderim 🙂 çek dediğin nedir !? Ödenmediği sürece kağıt parcasi…! Kamat’ ta futbolculara prim olarak karşılıksız senet dagitmisti…!?

  51
  35
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser hocam bi çeki sorgulayıp karşılıklı çıkar mı çıkmaz mı anlamak 5 dk yapmayın. Bloke çek dedi ayrıca çekin karşılığı bankada blokeli duruyor demektir bu.

   21
   1
   1. @Bursalı yorumuna yanıt olarak

    Bence en idealist yaklaşım gösteren Emin Adanur. Bu başkan adayı hiç inandırıcı gelmiyor. Serdar yani.. Hakkımızda hayırlısı olsun.

    5
    4
 3. Beyler adam daha ne yapsın müthiş sosyal medya da Show yapmıyor icraat yapıyor herkes dağılsın hak ediyor adam

  24
  22
  1. @Müthiş yorumuna yanıt olarak

   Lan önce koluna gerçek saat taksın. Bileğindeki altın suyuna bandırılmış çakma Rolex, (içi yeşil kadran), İnternette 800 TL. Gerçeğinin fiyatı 125 bin dolar.

   19
   33
    1. @cavidan yorumuna yanıt olarak

     Bakıyorumda Bursaspor’un düzlüğe çıkmasını istemeyen okadar çok taraftar varki bunların ilk takımları 3 büyükler arta kalan zamanlarında Bursaspor lular bi elinizi ayağınızı çekin gidin bu takımında yakasından düşün artık gidin az ilerde oynayın.

     3
     3
 4. Ins kabul görür. Çok adaylı kongreyi özlemişiz. Biri elektrik öder diğeri baskılar futbolcu alacakları ödenir… Geçen yil böyle olsa çağlar ve diğerleri bedava gitmezdi

  17
  1
 5. 3 gündür araştırıyorum hala net bir şey bulamadım? Bu adam ne iş yapıyor? 10 takipçili şirket sosyal medya hesabında karton bardak üretiyor görünüyor ? Bu paranın kaynağı nedir? Hiç güven vermiyor hiç…

  18
  6
 6. Bu adam hiç güven vermiyor. Bir grup şirketi var gözüküyor. Web sitesi patlak. kendiyle ilgili doğru düzgün belge yok.Kanmayın değerli delegeler…

  16
  8
  1. @şükraniyeli yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar şu acarhorozun aklınız varsa savcılık ve icradaki dosyalarına bir bakın. Onlarca dosyası var. Yazık olacak bursaspora.kulübün tüm malvarlığı satılır bu horoz yüzünden. Çok ama çok tehlikeli. Bu dediğimi asla unutmayın.Lütfen bir araştırın emniyete, savcılığa, maliyeye sordurun.

 7. En iyi başkanlık yapacak kişi Serdar beydir. Adanur daha acemi, yönetime girip biraz tecrübe sahibi olması daha doğru olur.

  10
  14
 8. Nerden baksan kral hareket. İnsan süpheyle bakıyor ama seçim olmadan başkanlar ortaklasa bu işi hallederse seçimi kaybetse bile üçününde daha sonra yüzü olur.

  10
  2
   1. @Recep yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşlar şu acarhorozun aklınız varsa savcılık ve icradaki dosyalarına bir bakın. Onlarca dosyası var. Yazık olacak bursaspora.kulübün tüm malvarlığı satılır bu horoz yüzünden. Çok ama çok tehlikeli. Bu dediğimi asla unutmayın.

 9. Bencede mantıklı bir fikir. Kimseye adamcılık yapmadan eğri oturup doğru konuşmak gerekirse kamat hariç iki başkan adayının nakit olarak bu parayı verebileceğini düşünüyorum. Böylelikle kamat denen haybecinin ne kadar boş biri olduğunu da görmüş oluruz.

  6
  2
 10. Dedikleri doğrudur değildir anlamam ama saat rolex day date modeli. Ve fotoğraftan bile açıkça anlaşıldığı üzere replika. Ancak 125 bin dolar değil. Hemen hemen dörtte bir fiyatı

  5
  6
  1. @Saat meraklısı yorumuna yanıt olarak

   Evet gardaş. Day Date modeli bir çakma Rolex. Bunların bi de Just Date modelleri oluyo. Onlarda gün yazmıyo, sadece tarih oluyo. Ama, onlarda genel olarak Jubilee bilezik oluyo. Serdar Beyin kolundaki saatte President model geniş örgü taneli biezik var.

 11. Geçen günde yazmıştım başkanlık için 2 li hatta 3 lü koalisyon yapılsın 2- 3 başkan olsun her dönem bir başkan olur ve sırasıyla değişebilirler veya hepsi birlikte yönetsinler bu arada herkez kendi şirketinin reklamını versin önemli olan bursasporun şu anki krizden çıkması onu bunu beğenmeme gibi bir lüksümüz yok para lazım versinde kim verirse versin gelsinde kim gelirse gelsin kaç kişi gelirse gelsin.bir kişiye bu yük ağır gelebilir alacaklarda vereceklerde 2 ye 3 e bölünsün herkez için daha hayırlı olur.

  2
  1
 12. Arkadaş parayı kolay kazandığı için ben öderim diyor işte, bu kulüp başkanlığı kara para aklamak için biçilmiş kaftan. Futbolun f’sini bilmeyen bunun gibi karaparacilar yüzünden ülkemiz takımlarının %80i batakta

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu