Sercan’ın Şanssız Gecesi!..

HEDEF karşılaşmanın ilk yarısında ‘turu geçip’ Bağlantı kalan dakikaların keyfini sürmekti.. Santrayla başladı Bursa saldırmaya. 1’de Volkan geldi, 10’da Sercan sıfırda ipe dizdi rakibi ama kaleciyi geçemedi.

DAKİKA 27. Vederson belki de en iyi yaptığı işi tatbik edip geçti topun başına sağ kanttan Bağlantı kesti içeri doğru ama dokunan olmayınca top da direği yaladı auta giderken. 31’de Krita vurdu yaydan, Sercan yönünü değiştirdi, 33’te ise kafalardan seken top üst ağlarda kaldı.

52’DE Vederson yine işini yaptı ve topu kesti içeriye. Kafayla dokunan Serdar Aziz, skora eşitliği getirdi: 1-1. Gomel, golün ardından iyice geriye yaslanırken hızlı hücumlarla da golü aradı ancak yanından bile geçemedi. 72’de ise tur için herkesi umutlandıran gol geldi… Takımın Bağlantı savunmacısı İbrahim Kaş çıktı sahneye ve yine Vederson’dan gelen ortada karambolden yararlanan isim oldu: 2-1. Deplasmana rahat gitmek isteyen Timsah Turgay, Volkan ve Sercan’la gol arasa da maçın sonucunu değiştiremedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu