Sercan’dan mesaj var!

Bursaspor'da transferde hareketli saatler yaşanırken, yeşil beyazlı yönetimin geri dönmesi için yeşil ışık yaktığı Sercan Yıldırım, OLAY Spor aracığıyla mesaj gönderdi. 

Yönetimin böyle bir düşüncede olmasından dolayı mutluluk duyduğunu belirten Sercan, “Bursaspor benim kulübüm. Geçen sezon sıkıntılar yaşadık. Sezon başında devam etmem söz konusuydu fakat Bursaspor'da durumlar karışıktı. Nasip olmadı. Bursaspor'a seve seve gelirim. Ancak bu dönem olması mümkün değil” dedi.

OPSİYON HAKKI BAL-KES'TE

Balıkesirspor'da tamamlaması gereken bir iş olduğunu ifade eden tecrübeli futbolcu şunları söyledi: 

“Burada önemli bir görev üstlendik. Balıkerispor'u ligde tutmak için savaşıyoruz. İlk yarıda iyi bir performans gösterdim. Takımım için en iyisini yapmaya çalışıyorum. Devre arası Bursaspor'a gelmem söz konusu olamaz. Yeni sezon için oturulur konuşulur. Ben tekrar yeşil beyazlı formayı giymek isterim. Sözleşmemdeki opsiyon hakkı Balıkesirspor'da.”

KATKI SAĞLARIM

“1 milyon 250 bin Euro gibi bir rakam var ortada. Buradaki iyi performansımla yeniden doğuşumu herkese göstermek istiyorum. Bursa benim memleketim. Bir çok başarı yaşadım. Gelirsem çok daha fazla katkı sağlarım. Geçen sezon içimde bir uhte olarak kaldı. Bunun burukluğunu yaşıyorum. Şimdi çok çalışıyorum. Artık kendimi tamamen futbola verdim. Egolarımdan arındım. Şenol Hoca'yla çalışmak isterim. Takım üzerindeki etkisini dışarıdan da görüyoruz. Bursaspor ligin en iyi futbol oynayan takımlarından birtanesi.”

GEÇEN SEZON TAKIM DEĞİLDİK

Sercan, geçen sezon Bursaspor'a kiralık olarak gelmesinin sıkıntısını yaşadığını söyledi. Golcü oyuncu, “Tutturamadım bir türlü. Çok fazla forma şansı da bulamadım. Üzerimde baskı vardı. Kiralık olayı çok farklı oluyor. Çok ilginç bir sezon yaşadık geçen sezon. Biz aslında geçen sezon takım değildik. Oyuncular arasında da sıkıntı vardı. Bu olaylar içerisinde tam olarak kendimi gösterme fırsatı bulamadım” diye konuştu.

İLK YARININ FUTBOLCUSU VOLKAN ŞEN

Tecrübeli futbolcu Volkan Şen'in yakaladığı çıkışın sürpriz olmadığını da belirtti. Sercan “İlk yarının bence en iyi oyuncusu Volkan oldu. İnanılmaz bir çıkış yakaladı. Ben onu izlerken büyük keyif alıyorum. Kalsaydım ben de Volkan gibi olabilirdim. O çıkışı gösterebilirdim. Ancak kısmet olmadı” dedi. 

EVLENEBİLİRİM

Sercan Yıldırım, özel hayatında hatalar yaptığını da ifade ederek şunları söyledi: “Hatalarım oldu. Yok diyemem bu konuda. Bunların epey sıkıntısını da yaşadım. Ancak o günler geride kaldı. Beni magazinde artık göremezseniz. O bir süreçti. Her futbolcunun başına gelebilir. Önemli olan hatalardan ders çıkarıp doğru yolda gidebilmek. Evlenebilirim de. Bu işler kısmet.” 

OZAN'A BEN BİR ŞEY SÖYLEYEMEM

Transferde adı sık sık geçen Ozan Tufan için de konuşan golcü futbolcu, “Bu dönemleri bende çok yaşadım. Bir şey söylesem olmaz. Ozan'ın eminim ki şuan etrafında bu türde konuşacak çok insan vardır. Önemli olan tabii ki kendini futbola vermesi. Ben Avrupa'ya gitsin derim. Çünkü iyi bir futbolcu ve yaşı çok genç. Kısa zamanda büyük bir çıkış yakaladı ve A Milli Takımın değişmez ismi oldu. Şenol Hoca'nın da ona epey değer kattığını düşünüyorum. Ancak Bursaspor'da bir şey yapmalı. Önemli başarılar kazandıktan sonra gitmeli” diye konuştu.

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu