Sercan’dan ‘Çalışmaya devam’ mesajı

Bursaspor'da gönderilecekler listesinde yer alan Sercan Yıldırım, sosyal medya hesabı instagram'dan bir mesaj paylaştı.

27 yaşındaki futbolcu, Özlüce Tesisleri‘nde sürdürdüğü çalışmanın fotoğrafını çekerek, ‘Çalışmaya devam‘ yazısı ve güç işaretiyle paylaştı. Bu paylaşım, Sercan‘ın Bursaspor‘da kalmaya istekli olduğu şeklinde yorumlandı.

Kaynak
Olay

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ?????????? Tatlım bu da git işareti düş artık yakamızdan. Saha da Bursa spora hizmet edemedin giderek çok büyük hizmet edeceksin.

  27
  1
 2. Her transfer sezonu aynı hikaye. Sezon başı zımba gibi çalış yat. Ara transfer kampta çalış sezon sonuna kadar 2 maç oyna yat. Sezon başlarken aynı şeyler kap kontratı yine yat.

 3. Transfer dönemi geldi hemen oyunlar başlamış tam su kurnazı yaa lig başlayınca da sakatlanırsın oh ne güzel iş

  8
  1
 4. Aslan Sercan Abim. İdolümsün, çok laf az iş, bol para renkli hayat, hep gümdemdesin. Hem çok yetenekli hem gevşek. Hayalim senin gibi olmaktı. Gerçeğim ise meslek lisesi diploması ve fabrikada düşük ücretle gece vardiyası. Sen %15 vergi ver , ben %35 veriyorum. Senin fiyaka ile girdiğin statda, en ucuz kombine ile en uzak köşeden avazım yettiği kadar bağırıyorum.

 5. Şu anda serbest bırakılsa Süper Lig’den tek bir takım dahi talip olmaz kendisine!!! Yeri 2. ve hatta belki de 3.lig, nasıl bir kazık yediğimizi de burdan anlayalım!
  Yol al mümkünse şöyle soldan soldan!!!

 6. ismail ertekim hocayla çalışırken bandırmada mı balıkesirdemi ne orda ismail hoca seni iyi çalıştırıyodu furkanıda iyi çalıştırdı ismail hoca bursaya gelince sanki dinlenme tesizlerine geldiniz ikinizdede verim düştü kilo almaya başladınız şehrinize ihanet ediyonuz aldığınız paranın hakkını vermiyonuz ya adam olun yada çekin gidin daha fazla zarar vermeyin bu takıma

  2
  3

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu