Sercan’a Rus tuzağı

Lokomotif’in son anda vazgeçtiği Sercan Yıldırım’ın yerine, Rumen forveti dün sağlık kontrolünden geçirmesi şok etkisi yarattı.

 

İki gündür Rusya’da bulunan Sercan Yıldırım’ın, Lokomotif Moskova Kulübü ile dün 4 yıllık sözleşme imzalaması beklenirken, yaşanan şok gelişmelerin ardından Türkiye’ye dönmek zorunda kaldı. Dün akşamki uçağı kaçıran Sercan bu yurda gelecek. Transferden vazgeçen Rus ekibinin genç futbolcumuza kurduğu tuzak da çabuk patlak verdi. Lokomotif Moskova’nın dün Stuttgart’tan Ciprian Marica’yı Moskova’da sağlık kontrolünden geçirmesi, Sercan’ın bu transferde kullanıldığı yorumlarının yapılmasına yol açtı.

 

Sağ gösterip, sol vurdular

 

3 saat sağlık kontrolünden geçirilen Sercan, transferinden vazgeçilmesinin moral bozukluğunu yaşarken, Rusların asıl hedefleri olan Rumen forvet Ciprian Marica’yı ikna etmenin keyfini çattıkları gelen haberler arasında. Lokomotif Moskova’nın, 26 yaşındaki forvet oyuncusuyla büyük ölçüde anlaşma sağladığı öğrenildi. Bursaspor ile 2012 yılına kadar sözleşmesi bulunan Sercan Yıldırım’ın yeşil beyazlı takımla mukavelesini 2015’e kadar uzatması bekleniyor.

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu