Sercan’a ceza kapıda

Bursaspor’un forvet oyuncusunun ‘İtalya ve İspanya’dan ciddi teklifler var’ açıklamasının ardından toplanan yönetim kurulu, Yıldırım’ı görüşme odasına çekecek ve ihtar verecek. Bu tür bir açıklama tekrarlanırsa futbolcuya para cezası verilecek.

 

Transfer konusunda mynet’e yaptığı açıklamalarla tekrar gündeme gelen Sercan Yıldırım için yönetim harekete geçti. Önceki gün yaptığı açıklamada Rusya, İtalya ve İspanya’dan transfer teklifi geldiği, özellikle Çizme’deki takımın Bursaspor’a hafta içinde resmi teklif sunacağını açıklamasının ardından yönetim kurulu toplantısında genç futbolcunun uyarılmasına karar verildi. Toplantıda transferin yanı sıra Sercan Yıldırım’ın verdiği demeçler de konuşulurken, forvet oyuncusunun bu açıklamasının Bursaspor’a yakışmadığı görüşünde birleşildi. İLK ÖNCE UYARI

Konu Başkan İbrahim Yazıcı’ya da iletilirken, Ertuğrul Sağlam ile yapılacak toplantının ardından Sercan’ın çağrılacağı ve uyarıda bulunulacağı öğrenildi. Genç futbolcunun bu tür açıklamalara devam etmesi durumunda para cezası alacağı da gelen haberler arasında… Yönetim ayrıca Sercan Yıldırım’ın yanı sıra diğer futbolculara da transfer konusunda konuşmamaları için uyarıda bulunacağı öğrenildi. Hakimiyet yazmıştı

Sercan Yıldırım, İspanya ve İtalya’dan cazip teklifler olduğunu söylerken, 30 Mayıs Pazartesi günü çıkan Bursa hakimiyet gazetesinde çıkan haberde, genç futbolcuyu İspanya’dan Hercules, Atletico Madrid ve Valencia’nın istediği yazılmıştı. Sercan Yıldırım’ın ‘İtalyan kulübü daha yakın. Hafta içinde resmi teklif yapacaklar’ dediği  takımın ise Fiorentina olduğu öğrenildi. İtalyan kulübü geçen sezon Serie A’yı 9.sırada tamamladı.

 

Bursa Hakimiyet  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu