Sercan Yıldırım’dan Bursaspor’a ziyaret

Bursaspor’un şampiyon kadrosunun önemli isimlerinden olan Sercan Yıldırım bugün takım idmanını öğrencileri ile ziyaret etti.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde Amed Sportif maçı hazırlarını dürdüren Bursaspor’un idmanını Sercan Yıldırım Futbol Akademisi’nde yer alan öğrencileri ile ziyaret eden Sercan Yıldırım yeşil-beyazlı futbolculara baklava ikram etti.

Bursasporlu oyuncular ile fotoğraf çektiren Sercan Yıldım ve öğrencilerin oldukça keyifli oldukları gözlenirken yeşil-beyazlı futbolcular da bu ziyaretten oldukça keyif aldı.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ah ulan Sercan bee. Hazır gelmişken eşofmanı giyip çıksaydın idmana. Şu Am-Et maçında ölün bile yeterdi senin. Rakip kaleye gidemiyoz amk. Gel kurtar bizi be Serco. Senin gibi adamı beğenmiyor, üstüne bi dehain ilan ediyoduk. Gördük anamızın damını çay tabağında. PTT 2’den düşmek üzereiyz amk. Ahhh Emin Adanur, Ahh Ali Ay, Ahh şerefsiz Recep’ler (Kısa Maltepe ve Oynakbaşı). Sizi unutur muyuz amk?

  2
  2
   1. @fff yorumuna yanıt olarak

    Bursaspora kene gibi yapıştı bi düşmedi yakasından
    Top oynamadan para kazandı ne çabuk unutun
    Yalan’mı?

    1
    1
    1. @Vertblan yorumuna yanıt olarak

     ahde vefası olmayan bir takımın yerin dibine düşmesi müstehaktır. ertuğrul sağlamı ağlatarak göndermiş bir taraftar güruhusunuz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu