Sercan Yıldırım, Yeni Malatyaspor yolunda!

Bursaspor'da gönderilecek oyuncular listesinde yer alan ancak kulübün uzlaşma taleplerini geri çeviren Sercan Yıldırım için sürpriz bir talip çıktı.

Yeni Malatyaspor ile görüşmeler halinde olan Sercan Yıldırım‘ın sarı-siyahlı kulüp ile anlaşmaya varması halinde Bursaspor Kulübü‘nün tecrübeli oyuncunun alacaklarına karşılık bonservisini vermesi bekleniyor.

28 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Pingel yorumuna yanıt olarak

   Seneler önce fsm de bir cafede çalışan arkadaşım şöyle dedi.. bu sercan kafayı yimiş cafeye geliyor bişi söylüyor 5-10 dk sonra karşı kafeye gidiyor.. sürekli böyle erken yaşta ilgi ve parayı kaldıramayanlardan kendisi..

   33
   3
   1. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    Sana ne be ya. Senin paranı mı harcıyor. Herif genç yaşta çalışıp çabalayıp GS’ye kadar gitti. Parayı buldu. Para kendi parası. İsterse FSM’deki cafelerin tümüne aynı anda birer pizza söyler. Sonra kapı kapı dolaşığp hepsinden birer dilim yiyip çıkar gider. Paşa gönlü ne isterse onu yapar. Ona ne sen karışabilirsin, ne de ben.Para kendi parası. Ama bizi enterese eden konu saha içi başarısızlığı.

    2
    2
 1. Allahım ne olur bu işi hayırlısıyla tamamlanmasina yardımcı ol kurtulalım yükten şahsına yorum yapmak istemiyorum çünkü oda bir insan saygı duyuyorum fakat takıma maddi yönden komple zarar kanayan bir yara gibi Allah yolunu açık etsin

  35
  3
 2. Elin oyuncusunun direnmesini bi derece anlarım da, altyapısından çıkan futbolcu kendi kulübüne bu kadar eziyet olur mu, çok yazık gerçekten..

  11
  2
 3. bu sezon başında takımın başına yük olan futbolcular yavaş yavaş gitmeye başladı darısı diğerlerinin başına umarım sercan da kesin olarak gider

  8
  1
 4. Başarılı ol, bizleri yanılt ve bir daha gelme Sercan Yıldırım. Bu senin ve Bursaspor için daha iyi. Yinede şampiyon kadronun Bursalı oyuncusu ve birçok kritik maçımızın unutulmaz golcüsü olduğun için teşekkürler.

  8
  5
 5. O biryere gitmez adam alışmış yatarak para almaya şimdi gidecek oraya oynaması lazım şehir şehir gezeceksin kötü oynarsan taraftar tepki gösterecek yönetim ceza kesecek falan ama bizde oldummu çek bir ihtar paran hesabında salla başını al maaşını bence biryere gitmez

  7
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu