Sercan Yıldırım Vakıfköy’e geldi

Sercan Yıldırım, Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’ni ziyaret etti.

Bursaspor’un eski futbolcusu Sercan Yıldırım, Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’ni ziyaret etti.

Sercan Yıldırım’a ziyareti sırasında Gençlik Geliştirme Proje Sorumlusu Hakan Cenkçiler eşlik etti.

Altyapıdaki işleyiş hakkında bilgi alan Sercan’ın oldukça keyifli olduğu görüldü.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kulübümüzü ziyaret etmiş bir adım atmış tebrik ederiz.
  Bunda art niyet aramaya gerek yok.
  Geçmiş hesaplari birakin artik.
  Volkan veya Sercan farketmez her yardım eline ihtiyaç var.
  Destek olmayanlar sadece konuşanlar köstek olmasin.

  96
  1
 2. transfer tahtası açıldımı bu adam direk gelmeli ,hazır çünkü.
  Birde artık taraftar çok bilmişliği bıraksın,kendine bir dışardan baksın,koca BURSASPOR 1.ligte ve geçen sene de bu ligteydi, bende bir zamanlar kızıyordum ama adam ziyaret etmiş teşekkür etmek lazım, en azından bu çocuk kadar bu camiyaya maddi kaynak sağlamayanlar susmalı.

  39
  4
  1. @16spor yorumuna yanıt olarak

   Evet Sercan çok hazır. Survivor’da kum saha maçında Acun’lara karşı Aycan’la çok iyi duvar pasları yapıp, kaydıraklı havuzdan çevik bi şekilde çıkıp, halkaları da karşıdaki çubuklara çok güzel atıyordu. Hemen alalım. Çok formda.

   10
   7
  1. @Riyadh Bouazizi yorumuna yanıt olarak

   Bırakın artık ortalığı karıştırmayı. Bursasporda 1 sene oynamış adamı ilah yapacaksın burada nick olarak kullanacaksın (buazizi) hayatını bursaspora vermiş Sercana hakaret edeceksin.. Kimsin sen kardeşim..

   34
   4
     1. @Barbaros yorumuna yanıt olarak

      Abi enfes kapak yapmışsın. Bursasporlu biri başka bir takımın efsanesini niye kapak resmi yaparki??? Yaparsada böyle kapağı yer diyorsun.

      5
      5
   1. @Bulut yorumuna yanıt olarak

    Helal kardeşim güzel yorum. Katılıyorum. Sercanı görünce abi imzalı resim versene bir selfie yapalım. Burada hakaret eder bunlar. İddia ediyorum bunlar sercanı yolda görse boynuna atlayacak tipler.

    9
    4
   2. @Bulut yorumuna yanıt olarak

    Ulan İlahlık yanlızca Allahımıza mahsustur. Sizin gibi kapasitesi düşük bebeler ile burada boş muhabbetlere giremem. ÖLÜMÜNE BURSASPOR. YAŞASIN BURSASPOR’U MENFAATSİZ SEVENLER.

    12
    10
  1. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

   “Apolitik” nerdesin dostum seni kaçak 😉
   Özlettin ! Dik duruşlu yorumlara ihtiyaç var ! Buralarda seviye yerlerde…Sosyal medya taraftarı atıp tutuyor kemik taraftar ortalıkta yok…!

   7
   30
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Senmisin kemik taraftar, güldürme beni. 40 senelik Bursaspor taraftarıyım kemik olsak olsak bizler oluruz.senden değil kemik prasa bile olmaz .Ben inanmıyorum senin Bursaspor taraftarı olduğuna yorumların hep art niyetli, zaten her yorumunda seni eksi ye boğuyorlar.

    23
    2
    1. @Erdal yorumuna yanıt olarak

     Aydın kardeşim herkes senin gibi düşünüyor. Bunları kaale almamak lazım. Doğru söylüyorsun. Yorumlara bakıyorum herkes bıkmış bundan bunun gibi bir iki tane daha var

     4
     1
    2. @Erdal yorumuna yanıt olarak

     Ya Erdal bu eser buazizi falan ne ara türedi ler burada Valla billa ara ara boşladık siteyi adamlar buranın sahibi olmuşlar gelene geçene hakaret. Yok belediyeye hakaret yok eski topçulara hakaret yorum yapan arkadaşlara hakaret.. Yorumunda 10 numara

     8
     6
      1. @Eser yorumuna yanıt olarak

       Sen gerizekalının önde gidenisin,sen beni mi kast ettin şimdi farklı nick derken.hayatımda böyle şeylere ihtiyaç duymadım,o arkadaşıda tanımam,ama senin tam bi süzme olduğunu anladım artık.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu