Sercan Yıldırım uzattı

Bursaspor altyapısından yetişen ve uzun yıllar yeşil-beyazlı formayı giyen Sercan Yıldırım'ın yeni tarzı görenleri şaşırttı.

Bursaspor altyapısından yetişip 2010 yılında yeşil-beyazlı formayla şampiyonluk yaşayan Sercan Yıldırım’ın yeni tarzı görenleri şaşırttı.

Survivor yarışmasıyla popülaritesini artıran Sercan Yıldırım uzun saçlarıyla dikkatleri yine üzerine çekti.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Ne parası be yaa. Para da yok lavukta. Terso geziyo. Resmen Sinek 8. Survivor’dan elenmeseydi gene 3-5 kuruş alırdı ama orda da başarısız oldu ve çabuk gitti hafız. İyi çucuk ama beyin yok. Geleceği çok kötü.

 1. evet büyük bursa kenti bursaspordan sonra magazin haberleride siteye girmeye başladı ne kadar güzel gecenlerde ata demirel haberi bu gün sercan uzattı yarın volkan kısalttı selim kasap önünde yattı avanesi selimi alkışladı yönetim et kızarttı bursa basını havada kaptı işte gercek bursasporluluk bu derken maçlar başlar 150 kişi stada gelir aralarında konuşurlar sercanın saçlarını gördünüzmü atanın filmini seyrettinizmi selim beşiktaşla anlaşmış deplasmanlara gidip beşiktaşlıları coşturacakmış bb başkanımızın nasıl bir beşiktaşlı olduğunu anlatacakmış bu saaten sonra zaten sonuçlar önemli değil berabere kaldığımız maçlarda şehirde tur atılacakmış yenildiğimiz maçlarda acılmayan tahtaya kızılacakmış işte özlediğimiz bursaspor hem magazinsel hem sportif yönü her hafta ön plana cıkacak 5 tl tranvay 5 tl maç şehir 15 günde bir haraketlenecek maçlara bütün liglerden önce başlayacağız oooooohhhh yemede yanında yat ne kadar şanslıyız ama farkında değiliz sanırım

 2. magazin ruhunda var. bir de parayı ve şöhreti taşıyamadı.
  o yüzden futbol hayatı çok kısa sürdü.
  futbolcu doğdu, ama magazinci oldu.
  yapacak bir şey yok. kendi hayatı, kendi tercihi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu