Sercan Yıldırım “Sebebi kim?”

Bursaspor’un unutulmaz oyuncularından olan Şampiyonlar Ligi'nde gol atan ilk Türk futbolcu, Atatürk Stadı'nın kapanış, Timsah Arena'nın açılış gollerinin sahibi Sercan Yıldırım sosyal medya üzerinden düzenlediği ankette "Bursaspor, şampiyonluktan sonra bu hale gelmesinin sebebi sizce kimlerdir?" sorusunu sordu.

Sercan Yıldırım‘ın twitter üzerinden yaptığı ankette “Bursaspor, şampiyonluktan sonra bu hale gelmesinin sebebi sizce kimlerdir?” sorusunun yanıtlarında ise ‘Başkanlar, BS kongre üyeleri, futbolcular ve taraftarlar’ seçenekleri yer aldı.

44 Yorum Onay bekleyen 2 yorum var

 1. Afyon’a gittik. Taraftar rahat durmadı. Küfür yedik.
  Bugün Çorumdaydık. Adamlar ne güzel pankart açmış. 2009-2010 şampiyonu Bursaspor şehrimize hoş geldiniz diye.
  Bizim taraftar gene rahat durmadı. Adamları kendimize düşman ettik. Yediğimiz küfrün bini bir para. Yediğimiz cezaları saymıyorum bile.
  Yönetim, futbolcu filan hikaye. Önce biz taraftarlar küme düştük, sonra da takımı küme düşürdük.

  232
  4
  1. @talha_guven yorumuna yanıt olarak

   Rakip takımlarla görüşüp bizim seyirciye tribün yasağı getirsek takıma daha faydalı olacak. Her gittiğimiz deplasmanda Bursaspor nefreti oluşturuyorlar.Halbuki şampiyonluk yaşamış bir Anadolu takımı olarak Istanbul hegamonyasına karşı diğer takımların sempatisini kazanmamız gerek. Ya tribündekiler çok cahil yada birileri maşa olarak kullanıyor bunları.

   25
  2. @talha_guven yorumuna yanıt olarak

   Heh ağzın bal yesin. Ben böyle yazdım yazdım da dallamanın biri çıkıp şey dedi. Biz o kadar yol cefa çekiyoruz siz misiniz taraftar dedi 😀 ulan küfürbaz haydolar size mi kaldı lan bu kulüp. Gereğinden fazla sahipleniyor herkes ağızlarda cigara ayık gezmez 2 kitap okumaz noktalama işareti gibi küfür kullanır ana bacı yapar biz sanki bilmiyoruz tribündeki tiplemeleri. 2 kelam edemeyen tipler Bursasporluyum diye geçinenler bu kulübe en çok zarar verenler.

   93
  1. @ALN16 yorumuna yanıt olarak

   En büyük pay sahibinden en az pay sahibine sırayla:

   1-) İş bilmez başkanlar,
   2-) Amigo adı altında başkanları şakşaklayanlar,
   3-) Alınan kötü sonuçlara rağmen bir kişiyi tekrar başkan seçme yüzsüzlüğünü gösterenler (ipucu: 1060),
   4-) Maç kazanılınca hocayı ve yönetimi göğe çıkarıp, ilk puan kaybında öfke ve nefret kusanlar,
   5-) Tribünde taraftar adı altında toplanıp küfür eden, sahaya yabancı cisim atan ve sosyal medyadan takımı sürekli küme düşürenler (ipucu: akbaba).

   10
    1. @kara16 yorumuna yanıt olarak

     İyi de Emin de AKPli.Sadece Bursaspor üzerinden AKP içinde iki grubun çatışmasını izledik.Olan bize oldu, her zamanki gibi.

     15
     8
 2. Başkanları biz seçtiğinizde göre en büyük müsebbibi biziz.Kimse başkanlara suç bulmasın.Ali ay shit storm çıkardıktan sonra ikinciye seçiliyorsa suçlusu Ali ay değil bizizdir.Özümüzü unutup,Atatürk stadının yıkılmasına ses cikarmiyorsak yine suçlusu bizizdir.Rahmetli yazıcı ölene kadar içimize giremeyen siyasete,ruhlarımız 3 kuruşa satiyorsak yine en büyük suçlu biziz!

  61
  6
  1. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

   Ek olarak Sercan da yediği kaba pisleyen,volkan şen den farkı olmayan,parası bitince özüme döndüm ayakları atan,karakter konusunda fakirlik çeken birisidir.Burada Sercan sevdiriciligi yapmayın.

   30
   46
   1. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

    Bırakın artık oyunculara kin kusmayı bu adamlar bizdeyken şampiyon olduk üstüne bir de para kazandık akıllı olsaydık onlardan gelen parayla sağlam oyuncular alırdık volkan şenden 3.6 milyon euro para aldik sercan dan 3 milyon euro yerine 5 para etmeyen adamlar aldık üstüne birde borç maglum

    4
    1
   2. @Jukebox yorumuna yanıt olarak

    adamlar hain falan değil vakti gelince gidecekler her gidene hain yaftası yapıştırmayı bırakın adamlar bu kulübe şampiyonluğu tattırıp para kazandırdı gitti onların zamanında 2 hafta üst üste gol atamayınca yuhluyorduk bırakın bu işleri

    8
    1
  1. @kara16 yorumuna yanıt olarak

   Emin Adanur a laf söylenir mi yahu, adamı Allah gönderdi. Belediye başkanıyla takışıyor diye bayılıyordu kazmalar. Batırdı gitti sonra teksasla düğünde halay bile çekti.

   10
   1
 3. Şöyle bir sabaha uyanaydik ne olurdu ki..Mansur Yavaş Cumhurbaşkanı olmuş,Mustafa Bozbey bursa belediye başkanı olmuş,levent kızıl Bursaspor başkanı olmuş,Suriyeliler afganlar ülkelerine gönderilmiş, Atatürk stadı yeniden kendi yerine yapılmış,çarşambadan Setbaşindan,Muradiye’den binlerce taraftar marşlar söyleyerek stada doğru akiyoruz,ve rakip Beşiktaş… Ah ulan ah..şunu yaşamadan ölmek istemezdim… Resmen tır geçmiş üzerimizden 20 senede.mutsuzluklar, umutsuzluklar..yazık oldu gencligimize

  8
  2
 4. Sercan kardeşim Bursasporu bu duruma eski belediye başkanı Bursanın büyük abileri ve kongrelerde Blok oy kullanan 1060 kişi bunlara amigo diye gecinen sahıslardır. Benim yaşım Bursasporlu aynı 1973 senesinden beri Bursasporun maçlarını seyrederim son 10 senedir Bursasporu siyaset yönetiyor. Yönetseler bari stadı 11 senedir bitiremediler. Zemini düzeltdemediler stadın etrafını bitiremediler her yer kapkaranlık.

 5. Taraftardır. Her şeyin başı taraftardır. İbrahim Başkanı yuhaladılar. Ertuğrul sağlamı ağlattılar. yetmedi stadyumu yıkamassınız dediler yıktırdılar. Stadyum yerinde yapılacak dedndi yapılmadı sustular. stadyum yıllardır bitmedi sustular. Ali ay 3 kere seçildi her seferinde çorbalarına baktılar. Bu süreçte belediye ve buskiye giren yüzlerce binlerce taraftar oldu sustular. Ali ay yönetimine girdiler. yetmedi. Eminin yanında iş yaptılar, ama yanlışa tepki göstermediler. Sustular. Belediye seçimi istediğine verdirdi tahta açılmadı sustular. tepki koymadılar çünkü hepsi belediyede çalışıyor. şimdi bu tabloda kim suçlu açık ve net konuşmak lazım.

 6. % 33, kurtuluşu tahta ve transfer diye yanıp tutuşan. kurtuluşu bunlarda sanan ve gören YEREL MEDYA..!
  % 33, son derece sabırsız ve skora odaklı TARAFTAR..!
  % 33, bazılarının medya ve taraftar baskısına boyun eğdiği. bazılarının geleceği planlama ve kurumsallaşma yerine günü kurtarmayı seçtiği, bazılarının da ”indire-gandi’ ye!” yöneldiği. bilgi, birikim ve donanımdan çok uzak. İbrahim Yazıcı – Ömer furkan banaz arasındaki pısırık YÖNETİMLER..!
  % 01 DİĞER SEBEPLER.

 7. Sebebi kim mi? Sercanım belli Bursasnın taşı toprağı bilmekte isimler belli ama hesap soran yok olmadığı içinde yapacak birşey yok o zaman olanla yetinceksin susarak.Bursasporluluk laftaymış demek ki.Ahpap çavuş ilişkisi olursa , al takke ver külla olursa, çıkarcılık olursa, ne şiş yansın ne kebap olayları olursa sonuç bu olur Bursaspor için Rahmetli İbrahim yazıcının yaptığı ördüğü tuğlaları malesef camia yıktı ve izin verildi.Şehir sessiz ve suskun bir kıvılcım lazım bir şok lazım. Onu kim ve kimler gerçekleştirir bilemem.Bursaspor yoğun bakımda bu bir gerçek.

 8. Tek bir şeyden olmadı ki bu çöküş.Birçok etkenin birleşmesiyle biz bu hale düştük.Vurduymaz futbolculardan tutun da hırsız başkanına çıkarcı taraftarından siyasetine herkesin ortak paydada Bursaspor’da birleşmek istemeyip herkesin kendi çıkarını düşünmesiyle bu hallere düştük maalesef…

 9. taraftar ve kongre üyeleri – zamanında yalvardım kongre üyelerine Hayri Yazıcı yı seçin diye biz Bursaspor lu başkan sececeğiz diye bir akım çıkardılar gördük ebemizi her yerde hakkımız yendi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu