Sercan Yıldırım ne yapmaya çalışıyor?

Bursaspor'da takımdan gönderilecek oyuncular arasında yer alan Sercan Yıldırım konusunda ilginç gelişmeler yaşanıyor. Bursaspor'a alacakları nedeniyle alacakları için ihtarname gönderen Sercan'ın problemleri sadece bununla sınırlı kalmadı.

Bursaspor‘un Afyon kampına Samet Aybaba tarafından götürülmeyen oyuncular arasında yer alan ve kendisine takım bulması yönünde tebligat yapılan Sercan Yıldırım‘ın tavırları şaşırtıyor.

Geçtiğimiz sezon sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Sercan, Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba‘nın takımdan ayrı Bursa‘da çalışması için verdiği programa da uymuyor.

Bursa‘da çıkması gereken idmanlara katılmayan Sercan Yıldırım‘ın rapor aldığı ancak rapor aldığı ama kulüp sağlık ekibiyle bir temasının olmadığı öğrenildi.

Bursaspor Kulübü‘nün karşılıklı anlaşma tekliflerini de geri çeviren Sercan‘ın bu tavırları şaşkınlık yaratıyor.

 

31 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @BR yorumuna yanıt olarak

    Kardesim bunun farkina varman gayet guzel.Inan bir adamin davranislari,hareketleri problemliyse karakter sifir oluyor.Bir adami deneyip bir sey elde edemediysen davranislari yuzunden,bir daha denemeyeceksin.Futbolda yetenek %40ise karakter %60..Bunun gibiler yerine ADAM diyecegimiz genclerle kume duselim ama ADAM gibi duselim.

    15
    2
 1. Çünkü paraları başka yerde yiyor otantik club otelde djlik yaptı bir partide.o partide bende garsondum içtiği içkilerin haddi hesabı yoktu…video isteyen otelin instagram sayfasında var.

  72
  4
  1. @İsmet yorumuna yanıt olarak

   Garson İsmet, Sercan’a şimdi burdan sallıyon ama, o akşam kendisini görünce kesin selfi yapmışındır. Ayrıca o içtiğini söylediğin içkileri de, oranın garsonu olarak sen kendi elinle servis etmişindir. Şimdi burdan sallıyon. Ayıp ayıp. Bu yazıyı o zaman yazacaktın ki, bir değeri olsun.

 2. Zamanında insanlar hain diye boşa demedi. Karakter yoksunu, adam olamamış inatla getirdiniz yata yata para kazanmaya çalışıyo sn ay buyrun bu işi çözün bizim çocuk bizim çocuk dediniz ama kanı bozuk hain çıktı kazık yiyerek aldık bide oyuncu bozmasından kazık yüyoruz. Enesten örnek alın biraz be. Serdarı gör biraz sakatlandı futbol hayatı bitti alacağından vazgeçti. Utanın düşün yakamızdan be rezil varlıklar

  18
 3. Eyyy Sercan,
  Allah, bu dünyada sana verdiği yeteneklerin hesabını yarın ahirette mutlaka soracaktır.
  Ulen vefasız,
  Ne ailene!
  Ne kulübüne!
  Ne de ülkene bunların hiç birini göstermedin

  11
  1
 4. Genel bir kural olarak kulübünü küçük görerek istanbul takımlarına giden oyuncuları geri almamak lazım. Sercan 3 senelik imzayıı attığı gün 27 yaşında emekli oldu. Son iki sene yoktu bu sene de olmasını beklemeyin. Müşterisi de çıkacağını zannetmem. Umarım yönetim en az zararla kovalar. Bunlardan ders çıkarmak lazım. Geçen sene başı hatırlayın volkan’ı geri getirmeye kalkmışlardı. Son dk olmadı kurtulduk. Yarın aynı adamlar ozan’ı da getirmeye kalkarlar.

  10
 5. Şimdi Serdar Kurtuluş’ta topçu bu da diyeceğim,Serdar Kurtuluş’a hem ayıp hem de haksızlık etmiş olacağım.Serdar Kurtuluş topçu da bu ne bilemiyorum.Bu ne karakter sahibi ne futbolculuk sahibi birisi.Gariptir ne volkan ne de Sercan karakter olarak yetisememis isimler olarak karşımıza çıktılar.Vakifkoyün kaleci antrenörü kimse elinden öpmek lazım.Sadece kalecilerimiz karakter anlamında da kendilerine bir şeyler katıp yetisiyorlar.Sercan gibi volkan gibi karakter yoksunluğu göstermiyorlar.Ben “sercani getirmeyin,Orhan Güney’in musluğu bu, yata yata yerler bunlar kulübün paralarını” dediğimde herkes, “o bizim evladımız” diyip beni afaroz edip çarmıha germişti.Alin sizin Sercan’ınız.Tepe tepe kullanın karakter fakirini.

  10
  5
  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Kaleci antrenörlerini övdük ama unutmamız gereken bir isim vardır ki o da enestir gidişini mektubunu ve sonrasını unutmamak lazım. gençlere her zaman okutturmak gerek. Bakambu bile sercandan daha vefalıdır ki az zaman formamızı giymiştir

 6. bir insan kendine bakmazsa sonunda evim dediği takımda bile yer bulamaz kendine, sercana zamanında bu taraftar çok esnek davrandı

 7. Adam misilleme yapıyor ne olacak. Kampa gitmeyip burada cezalandırıldığını düşünüyor. Adamın kapı gibi sözleşmesi var, rapor alır idmana katılmaz. Doğru bir davranış değil elbetteki ama ben farklı bir duruma dikkat çekmek istiyorum, özellikle sitelerde yorumlar içerisinde kelime araması yapsak en çok “hain” kelimesini buluruz. Bazı kelimeleri moda haline getirip basitleştirmemek lazım ki anlamını kaybetmesin. Futbolcunun haini, hain olmayanı olmaz. Sözleşmeli futbolcu ya da sözleşmesiz futbolcu olur. Bu Sercan için de geçerli, Volkan Şen için de , Serdar Aziz için de, Batalla için de. Bazıları etik değerlere daha fazla saygılıdır, bazıları daha az, ama hiçbiri “hain” değildir.

  4
  3
 8. Sercancı arkadaşlar nerde ya bu adamı alan kendi versin parasını fmde bile seni kadroya almıcam git diyorum bana hava hoş yattığım yerden para alırım diyor.

 9. serdarıda sercanıda almayın dedik inat edip aldılar iyki geçen sezon devre arasında kankisi volkan gelmedi oda gelse tamamdı. serdar kronik sakattı oynamadı en azından parasının birazını almadı bu gene hem oynamıyor hemde problemli

 10. aynı şeyi gs yapsa fatih terim nefesini keserdi. bizde otorite yok ki herkes atı alıp oraya buraya koşturuyor. Bize futboldan anlayan başkan ve gürledimi muma çevirecek hoca lazım. etrafa umut saçmakla işler yoluna koyulmuyor. nerede disiplin nerede otorite..!

 11. Sercan Yıldırım hep söyledim Bursa çocuğu ama,futbolcu değil ,hayatında en yanlış mesleği seçmiş,atlet olsaydi daha iyiydi.mesela 100 metreci,sadece koşmayı biliyo,sadece koşmaya futbolculuk olsaydı ,bütün atletler futbolcu olurdu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu