Sercan Yıldırım “Hayalim Bursaspor’da antrenörlük yapmak”

Sercan Yıldırım Futbol Akademisi'nde, Hatayspor teknik direktörü Ömer Erdoğan'ı ağırlayan Sercan Yıldırım, en büyük hedefinin Bursaspor'da antrenörlük yapmak olduğunu söyledi.

Kendisi gibi Bursaspor‘un şampiyon kaptanı Ömer Erdoğan‘ı futbol akademisinde ağırlayan Sercan Yıldırım “Ömer abi benim çok değerli bir abim öncelikle. Şimdi de çok güzel bir kariyere başlangıç yaptığına inanıyorum ve desteğinden dolayı çok mutluyum. Burada güzel işlere imza attığımızı düşünüyorum. Bursa ve Bursaspor futboluna oyuncular kazandırmak istiyorum. Ömer abiyi burada gördüğümüz için oldukça mutluyuz. Ömer abiyle birlikte şampiyonluk yaşadık onunda beni böyle görmesi onu da mutlu etmiştir diye düşünüyorum.” dedi.

Hedefim Bursaspor’da antrenörlük yapmak

En büyük hedefinin Bursaspor‘da antrenörlük yapmak olduğunu söyleyen Sercan Yıldırım “Benim için burası başlangıç oldu, emeklenmeden yürünmez o yüzden önce bir emeklemek lazım. İnşallah belki de Ömer abiyle yollarımız kesişecek ve karşılıklı mücadele edeceğiz. Hocalık planım tabii ki de var hatta az önce o prosedürleri konuştuk. Kariyer anlamında en büyük hedefim tabii ki de şampiyonluk yaşadığım Bursaspor‘da antrenörlük yapmak. Sanırım Pablo Martin Batalla‘da aynı şekilde başlangıç yaptı ona da başarılar diliyorum.” dedi.

Milli takım maçlarıyla ilgili soruya Sercan “Biz de heyecanlıyız onlara kadar tüm hocalara oyunculara canı gönülden başarılar diliyoruz.” dedi.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @eskiteksasli yorumuna yanıt olarak

   Sercan forvet olarak bizde sivrildi ama onu daha sonra hızlı ve çabuk diye kanat oynattilar sercani da bitiren en büyük Sebeplerden biriydi benim düşüncem tabi… Ama ne olursa olsun Bursalı kimliğini inkar etmedi diğerleri gibi… Ben seviyorum sercani tabi kaptanımızi da seviyorum ve hatayda iyi işler yapıyor… Bir gün bakrsinjz bu ikili bizi yine sampiyon yapar… Hayal gibi görünse de niye olmasın..

   46
   1
   1. @tu_navy1645 yorumuna yanıt olarak

    Aynen. Bursalılığını inkar etmedi. Ve geldi Bursa’ya yerleşti. Memleketine yatırım yaptı. Sercan da Ömer de Bursa’nın evladıdır. Kimse boşu boşuna bu çocukalara bok atmasın

    9
    1
  1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

   Niye olsun? Kendine saygısı olmayanı Bursaspor n’apsın? Adam 90 doğumlu, geldiği yere bak! Aynı kadrodan İbrahim 40 yaşında, kaptanlığını yaptığı ve direk katkı koyduğu takımını süper lige taşıdı. Futbol bilgin ne, disiplin anlayışın ne, profesyonelliğin ne ki bi de kalkmış antrenörlük yapacakmış. Sen git, galatasarayda top toplayıcılık yap. Bugün günlerden galatasaray, hadi bakalım!

   22
   11
   1. @Clarividencia yorumuna yanıt olarak

    Ya … işte, İbrahim bizde olsaydı bugün başka şeyler konuşur olurduk…

    Tam defansı toplayan adamımız dı…ama nerde, bu sezon başkan falan Bursamızı yönten kimse yoktu…

    Mustafa er vardı…bravo vallahi kendisine… bütün yükü taşıyan Mustafa er hocamızdı

    8
    4
  1. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

   Ulan ne kadar nemrut adamlarsınız be. Yuh olsun lan size. Adam çıkmış, kendi şehrinin kulübünde, şampiyonlukta pay sahibi olduğu, goller attığı kulüpte antrenörlük yapmayı hayal ettiğni söylüyor. Son derece masum ve anlamlı bir düşünceyi dile getiriyor, Buna bile saygı duymuyorsunuz. Size göre bunu bile hayal etmesin di mi? Edemez di mi? Yazıklar olsun lan size. Ne hale geldik. İşte onun için PTT ligde sürünüyoruz. Kendi evlatlarını yemeye bayılan Bursa. Aynen böyle devam et.

   12
 1. Sercan saç ektirmiş 5 yaş gençleşmiş 🙂
  bunu tffye kakalarız lisans çıkartırız bedan yıldırım diye :):)

 2. Böyle antranör olmak futbol akademisi gibi işlere girmek için öncelikle örnek bir futbol hayatın olması gerekir,kumaşın iyiydi fakat karakterin ozamnlar daha oturmadığı için Bursaspor’a yeteri kadar faydalı olamadın,oynamak için yaşlı sayılmassın bu sezon Bursaspor’a katılıp iyi işler yapıp Bursa halkının takdirini kazanman lazım öncelikle

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu