Sercan Yıldırım evleniyor

Bursaspor'un şampiyon futbolcusu ve eski milli forvet Sercan Yıldırım, evlilik tarihini açıkladı.

Bursaspor‘un şampiyon kadrosunda yer alan unutulmaz forvet Sercan Yıldırım, evleniyor…

31 yaşındaki Şampiyon Timsah, evlilik tarihini açıkladı. Buna göre, Sercan Yıldırım, nişanlısı Nihan Yönel ile 5 Aralık Pazar günü dünya evine gireceğini sosyal medyasından duyurdu.

“İŞLEMLER TAMAM”

Bir dönem Survivor yarışmasına katılan ve geçtiğimiz yıl kendi adını taşıyan Sercan Yıldırım Futbol Akademisi‘ni açan milli golcü, düğünüyle ilgili olarak, “Evlilik işlemleri tamam. 5 Aralık’ta evleniyoruz” notunu paylaştı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Aynen kardeşim. Ama bu Rasputin’de falan hiç vicdan yok. Vefa da yok. Dediğin gibi adam bizi şampiyon yapan goller atmış, o mutluluğu yaşatmış, Rasputin efendi Sercan’a bi hayırlı olsun’u bile çok görüyor. Profil resminde zaten Putin’in resmini koymuş. Demek ki tam Rus gevuru, moskof gibi bir kişiliği var. Çok ayıp ve çok yazık. Bursaspor taraftarı böyle olmamalı. Son derece kompleksli ve üzücü bir yorum yapmış.

   15
   3
 1. allah mutluluklar versin şampiyon iyisiyle kötüsüyle sen bizim evladımızsın mutlu olmanı cani gönülden dilerim

  17
  1
 2. Hayırlı olsun Şampiyon. Allah mesut etsin. Yenge pilates hocasıymş. Şu Sercan’ı azıcık zayıflatıp forma soksun, göndersin Bursaspor’a, Ofosu ve Matavz’ın toplamını ikiyle çarpmassa adam değilim.

  16
  1. @Bekir yorumuna yanıt olarak

   Aynen katılıyorum renktaşım. Adam daha 31 yaşında. Kafayı kasıp maçayı bi sıksa, bi form tutsa, daha en az 5 sene top oynar, yılda en az 500’er bin yuğrodan 2.5 milyon yuğroyu daha bankaya istifler. Onunla aynı mevkide oynayan Burak Yılmaz hırsızı, şu an 37 yaşında ve Fransa Lig 1’i sallıyo amk. Ah Sercan ah. Bizim camianın ele avuca sığmayan haşarı evladı. Ne yaptıysan kendine yaptın. Neyse, Allah mesut etsin. Hiç olmazsa evliliğin düzgün gitsin.

   11

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu